Nezvratný osud jde do restartu. A má k tomu ideální vypravěče

Nezvratný osud jde do restartu. A má k tomu ideální vypravěče 6 obrázků v galerii
Nezvratný osud a Saw | Foto: New Line Cinema / Lionsgate
Série Nezvratný osud zažila pár slabších momentů (čtvrtý díl je jednoznačně nejhorší), ale vesměs si udržela určitou kvalitu a poslední pětka, která chytře navázala na jedničku, dokonce patří k těm nejlepším dílům série.

Následují spoilery:

Protože se ukázalo, že je pátý díl ve skutečností prequelem jedničky, kruh se uzavřel a vlastně ani moc nevadí, že studio - navzdory solidnímu finančnímu ohlasu - nepokračovalo. Žádná úspěšná hororová série ale nemůže spát věčně. A protože jsme si od pomstychtivé smrtky, jež si chce vyrovnat skóre s lidmi, kteří unikli jisté smrti, odpočinuli 8 let, je čas na návrat. Jak už jsem napsal, původní série se uzavřela, takže proč nezačít od nuly? Obvykle nejsem fanda restartů, ale v tomhle případě to dává dokonalý smysl.

Společnost New Line Cinema si na začátku roku najala scenáristy Patricka Meltona a Marcuse Dunstana, aby známý koncept nově uchopili a zkusili ho přinést zpět k životu. Rozhodně je lze označit za "lidi na svém místě", společně totiž napsali žánrové kousky Saw 4, Saw 5, Saw 6 a Saw 3D.

Pokud si pánové s úkolem poradí, mohlo by natáčení odstartovat ještě letos. A nakonec si připomeneme několik výživných kousků z celé série:

Ankety
Na který premiérový (20. 2. 2020) film půjdete do kina?
Ježek Sonic
Sviňa
Mosley
Chvění
Ixcanul
Král Petr I.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist