12.1.2019, 09:00

Autoři milované i nenáviděné hry The Order: 1886 připravují novou velkou hru

Autoři milované i nenáviděné hry The Order: 1886 připravují novou velkou hru
The Order: 1886 | Foto: Ready at Dawn

Studio Ready at Dawn se proslavilo svými díly God of War pro PSP a následně se vrhlo na ambiciózní velkolepou filmovou akci The Order: 1886 pro PlayStation 4.

The Order: 1886 měl být jednou ze startovních pecek pro PlayStation 4, která ukáže potenciál konzole. V upoutávkách hra lákala na extrémní filmovost, alternativní Londýn roku 1886 a přímo dech beroucí zpracování:

V Ready at Dawn si ale buď ukousli příliš velké sousto nebo neměli na dokončení hry dostatek času (s největší pravděpodobností svou roli sehrálo obojí), takže výsledek sice ohromoval prezentací, ale herně toho moc nenabídl. Nemluvě o podivně useknutém konci. Navzdory všem chybám (a že jich hra nemá málo) a nemalé míře kritiky se The Order: 1886 prodalo několik milionů kopií a zůstává i čtyři roky od vydání jednou z vizuálně nejpůsobivějších her současné generace konzolí. Takové slaňování vzducholodě je jedním z nejpůsobivějších momentů herní historie.

Studio Ready at Dawn se po velké kritice zaměřilo spíše na menší projekty (především pro virtuální realitu), kde slavilo slušný úspěch. Nyní se vrací k velké produkci, bohužel nepůjde o pokračování The Order: 1886. Podle prvních zpráv nás čeká velká AAA akční hra ze třetí osoby. Má jít o kompletně novou značku a v tuhle chvíli nevíme, zda bude (podobně jako předchozí velké projekty Ready at Dawn) exkluzivně pro konzoli od Sony.

-
-
Související filmy: The Order: 1886

Související články:

8 exkluzivních her pro PlayStation 4, které by si milovník filmu neměl nechat ujít

Ve své recenzi jsem sice nového herního Spider-Mana nešetřil, to ale neznamená, že neoceňuji jeho filmovost, která jednoznačně předčila všechny předchůdce...

Recenze: The Order: 1886 - když se hra stane filmem (Playstation 4)

Každý, kdo trochu sleduje herní průmysl, o téhle hře slyšel. Provázely jí před uvedením do prodeje nejrůznější věty, od "revoluce na poli her" po "největší...

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: