VoDaCZ
VoDaCZ 10. 1. 2019 11:43
Colonial Marines po vsech zaplatach a reshadech byla famozni hra.. Urcite si ji dam jeste jednou.. Alien Isolation na s uzasnym modem na VR jen v plenkach :D
0
0
Tom Hardy
Tom Hardy 10. 1. 2019 14:22
Vážně? Zkoušel jsem jí dát před nějakým časem druhou šanci a... prostě stačilo pár hodin a už jsem byl z té bezhlavé akce, kterou nic zajímavějšího neprokládá, unavený a zase jsem to odložil.
0
0
bedrich-zitko
bedrich-zitko 9. 1. 2019 23:25
Neúspěch dílu Covenant se dal snad předpokládat, jít na něj do kina, to bylo rozhodně zbytečné a přestože realizátoři hovoří o neúspěchu, já hovořím o tragedii, která mohla být mnohem větší, neboť většina šla na Covenanta v očekávání "správného" Vetřelce, namísto toho dostali diváci divnou verzi pokračování Promethea. Přitom každá idea z těchto obou děl by mohla toho tolik nabídnout do scénáře, který mohl kreativní přístup posunout o úroveň výše. Možná hodnotím filmy z žánru sci-fi příliš technicky, ale vždy bych alespoň rád uvěřil, že ten příběh by se stát mohl, ovšem Covenant, to je spíše snůška nesmyslů a situací, které by vyspělá lidská civilizace cestující dalekým vesmírem nepřipustila. Takhle by se lidé v ohrožení, lidé bádající, lidé obávající se o svůj život a splnění mise vůbec nechovali. Rozhodně by použili jiné přístupy a technologie, tak aby ve scénáři nevypadali jako úplní .... idioti. Je přece poněkud nepochopitelné vidět lidi, vědce a profesionály, jak dorazí na cizí planetu, nasadí kšiltovky, veznou klasickou puškovou munici, bez jakéhokoliv technického průzkumu, bez vybavení, bez podpory, bez jakýkoliv detektorů jdou na procházku tím cizím světem, o němž nevědí vůbec nic a pak už jenom hledají místo, kde by mohli zemřít. Jistěže, rovněž dávají všechno všanc dvoum robotům, kteří mají své vlastní úlohy a lidé jsou jim jenom jako komparz, protože zrovna mají všichni tolik práce, že o robotky se nikdo nestará. Ten scénář mohl mít tolik nápadů a bohužel má jenom tolik nesmyslů, že sledování tohoto dílu Vetřelce byl zbytečné, pardon, nebylo, člověku dojde, proč je čtyřicet let starý první díl dílem tolik zajímavým a úžasným....
2
0
ob_ver
ob_ver 10. 1. 2019 11:15
Pro celou sérii je přece právě tohle příznačné, počínaje prvním Vetřelcem je osádka partou idiotů. Jestli se z toho podaří vytěžit jiné interpretace, je pak otázka.
1
0
Martrix
Martrix 14. 1. 2019 12:42
Byl jsem rozladěný úplně stejně a ze stejných důvodů. Někde jsem četl, že v době kde se odehrává děj vetřeleckých filmů, bylo kolonizování natolik běžnou činností, že se prostě všechny postavy chovaly bez patřičného respektu. Navíc se do té doby nepovedlo najít jiný život ve vesmíru, takže odtud pramení hloupé chování... . Ale neberu to. Ani parta hlupáků by nevylezla na jinou planetu pouze na základě složení vzduchu. Všichni už slyšeli o mikroorganismech. Prostě se na myslícího, průměrně inteligentního diváka s..e a scénáře stojí jen na pár pěkných obrazech a jednom, nebo dvou twistech. Budování atmosféry, vztahů...nic.
0
0
king-kurt
king-kurt 16. 1. 2019 13:54
Je to jako se zeleným čajem. Louhuješ ho tak dlouho, dokud to jde, ale ten první druhý nálev bývá ten nejlepší...
0
0

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3
Sdílet tuto stránku:

Partneři: