Vetřelec skřípe zuby: špatné zprávy z jeho universa nekončí

Vetřelec skřípe zuby: špatné zprávy z jeho universa nekončí 8 obrázků v galerii
Vetřelec: Vzkříšení | Foto: 20th Century Fox
Takže si to shrneme. Vetřelce 5, kterým chtěl Neill Blomkamp navázat se Sigourney Weaver na první dva díly, studio zatrhlo. Pokračování Covenanta se zřejmě taky nechystá, protože film nevydělal dost v kinech. A když už to vypadalo, že alespoň dostaneme pokračování vynikající hry Alien: Isolation s Amandou Ripleyovou (dcerou Ellen), nakonec se z Alien: Blackout vyklubala mobilní hra.

A ačkoli mi to nedělá žádnou radost, mám tu ještě jednu neradostnou zprávu.

Když jsme se dozvěděli, že Blackout nakonec bude jen blbina na mobilní platformy, stále jsme se mohli utěšovat myšlenkou na velkou akční hru na motivy Vetřelce pro PC a konzole, kterou již nějakou dobu připravuje Cold Iron Studios. Nyní se ukázalo, že půjde o multiplayerovou akci, což prostě není něco, po čem by fanoušci tohohle fenoménu dvakrát toužili. Stačí vzpomenout, jak příšerně dopadla kooperace Aliens: Colonial Marines.

Hra zatím nemá oficiální název ani stanovené datum premiéry a přirozeně stále existuje možnost, že půjde o povedený titul. Na pokračování Alien: Isolation ale podle všeho můžeme zapomenout. A to je ohromná škoda.

Aliens: Colonial Marines
Alien: Isolation
Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist