12.1.2019, 10:00

Vikingská vřava ustane po šesté sérii. To ale neznamená, že fanoušci nedostanou další várku krvavých soubojů

Vikingská vřava ustane po šesté sérii. To ale neznamená, že fanoušci nedostanou další várku krvavých soubojů
Vikingové | Foto: History Channel

Každý vikingský bojovník sní o tom, že jeho životní příběh skončí ve Valhalle, těm seriálovým ale odzvoní hrana šestou sérií. Fanoušci ale nebudou smutnit dlouho.

Jednak jsou Vikingové právě uprostřed páté série a premiéra šesté je v plánu až na konec roku 2019. Diváci tak mají o zábavu postaráno minimálně do roku 2020. Stanice History si pro ně navíc připravila vedle špatné zprávy i dobrou. V současné době se totiž pracuje na seriálovém spin-offu!

Vikingové | Foto: History Channel

Autorem projektu bude opět Michael Hirst a spolu s ním se k natáčení nové show vrátí i kreativní tým, který pracoval na Vikingzích. Je poměrně logické, aby i na dalším seriálu ze světa Vikingů pracoval Hirst. On je totiž strůjcem jeho úspěchu. Seriál vytvořil, produkoval a napsal každý díl seriálu.

Vikingové | Foto: History Channel

Stanice důvod, proč Vikingové po šesté sérii skončí, neuvedla. Může jít o pokles sledovanosti nebo horší recenze, to jsou ale pouhé dohady. Vikingové každopádně při svém uvedení v roce 2013 zaznamenali ohromný úspěch a na ten se bude nový seriál ze světa legendární válečníků snažit navázat. Kdy se o to přesně pokusí, to se v tuhle chvíli můžeme jen dohadovat.

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka
Související filmy: Vikingové
Související osoby: Michael Hirst

Související články:

Slavné propadáky: Vikingové - vzpomínka na to, jak Michael Crichton rád šikanoval režiséry

V druhé polovině devadesátých let měl režisér John McTiernan status žánrové jistoty a Antonio Banderas nadějné hvězdy. A přesto to na hit nestačilo. Na...

Martin Scorsese se spojil s tvůrcem Vikingů a společně oživí římské cézary!

Režisér Martin Scorsese našel svůj další projekt. Půjde o zcela nový televizní seriál a pro jeho vznik oslovil tvůrce úspěšné série Vikingové Michaela Hirsta.

Jsou drsní a vládnou severu. Představujeme seriálový hit Vikingové.

Skončila Hra o trůny a většina z nás teď může pouze smutně koukat a vyhlížet začátek další sezóny. Naštěstí se televizní produkce rozrůstá závratným tempem...

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: