10.1.2019, 10:00

Carmen Sandiego se vrací. Nejdříve v kreslené podobě a pak...

Carmen Sandiego se vrací. Nejdříve v kreslené podobě a pak...
Carmen Sandiego | Foto: Netfix

Streamovací stanice Netflix vydala první oficiální trailer ke svému novému animovaném seriálu. Jmenuje se Carmen Sandiego a oživuje fiktivní postavu slavnou ze série počítačových vzdělávacích her, televizních seriálů a knih, zaměřující se hlavně na učení geografie, historie a matematiky.

Carmen je ústředním padouchem všech příběhů a neuvěřitelným kriminálním mozkem stojící v čele organizace V.I.L.E.. První hra s názvem Where in the World Is Carmen Sandiego? vyšla již v roce 1985. Nyní se hodlá Carmen s velkou pompou vrátit, nejdříve v kreslené a později i hrané podobě.

Hlas hlavní hrdince propůjčila Gina Rodriguez a jejího přítele jménem Player namluvil Finn Wolfhard. Animovaná série Carmen Sandiego z produkce Netflixu by měla čítat 20 dílů a navazovat by na ní měl hraný snímek se zmíněnými herci v hlavních rolích. Scénáře k filmu se ujal Mark Perez.

-
-
Miňonka
Autor:
Miňonka
Související filmy: Carmen Sandiego, Carmen Sandiego
Související osoby: Finn Wolfhard, Mark Perez, Gina Rodriguez

Související články:

Trailer: Animovaný seriál Rychle a zběsile je tu!

Když už jsme mysleli, že se rodina rozpadne, přišel někdo s kreativním řešením - pokud se nesnesou rozhádaní herci z masa a kostí, zvládnou to ti animovaní!

Fanoušci knih Roalda Dahla se mohou radovat, jeho díla se ujme Netflix

Knihy Roalda Dahla patří mezi jedny z nejvyhledávanějších a to nejen mezi čtenáři celého světa, ale i mezi filmaři, kteří spisovatelovo dílo zpracovali již...

Netflix odpověděl Disneymu a uzavřel dvě výhodné spolupráce

Před dvěma týdny oznámilo studio Disney, že v roce 2019 odejde od Netflixu a stáhne si s sebou všechny své filmy a seriály a samo se pustí do vod vlastního...

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: