7.1.2019, 14:30

Bird Box: Jak mělo vypadat monstrum ve scéně, kde se odhalí hlavní hrdince?

Bird Box: Jak mělo vypadat monstrum ve scéně, kde se odhalí hlavní hrdince?
Bird Box | Foto: Netflix

Filmový hit Netflixu pobláznil svět. Fanoušci o něm horlivě diskutují a dokonce ho napodobují v reálném životě (ne že by páchali sebevraždy, jen se zkouší někam poslepu dostat). Každého bezpochyby při sledování filmu napadlo, jak asi ona tajemná monstra vypadají. A Bird Box nám na to (bohužel?) nedal odpověď.

Pro ty z vás, kteří jsou zvědavější, odpověď máme. Scéna, kdy se monstrum objeví v celé své "kráse", se sice nedostala do finálního střihu, hlavní hvězda ale mohla popsat, jak mělo vypadat a jak probíhalo samotné natáčení jejího zjevení. "Byl to zelený muž s děsivým obličejem dítěte. Bylo to jako had a já jsem říkala 'Nechci to vidět, až se objeví. Prostě to přineste do místnosti, natočíme to.' Pak jsem se otočila, on na mě dělá zvuky a já se musela začít smát. Bylo to jen dlouhé, tlusté dítě," popsala svůj zážitek Bullock.

Spojení "zelený muž" naznačuje, že byl herec v zeleném kostýmu s největší pravděpodobností proto, aby ve finálním filmu zůstala jen hlava a tělo bylo digitálně doděláno. Jeden z fanoušků se každopádně strohého popisu chytil a vytvořil concept-art toho, jak by asi monstrum vypadalo v podobě hračky.

Takže odpověď máte. Je škoda, že jsme se jí nedočkali v samotném filmu? Možná. Vzhledem k tomu, jaký je o něj mezi fanoušky zájem, to ale ještě jednou přijde. Dost bych se divil, kdyby si v Netflixu neobjednali dvojku.

UPDATE: Nakonec se ven dostal i oficiální design monstra (z maskérny):

-
-
Související filmy: Bird Box
Související osoby: Sandra Bullock

Související články:

Trailer: Lidstvo odletělo na měsíc Io. Přidá se i "poslední vědkyně na Zemi"?

Na Netflixu mají konce světa rádi. Loni nám streamovací služba naservírovala post-apokalyptické celovečeráky How It Ends a Bird Box a letos přidá snímek IO.

Recenze: Bird Box - jaký je nejúspěšnější film Netflixu?

Netflix má další zásah do černého a tenhle navíc hodně výrazný. Společnost se obvykle konkrétními čísly nechlubí, ale v případě filmové novinky Bird Box se...

Zapomeňte na Tiché místo. Sandra Bullock vás vezme na děsivější slepé místo!

Sandra Bullock a její dvě děti to nemají lehké. Svět totiž ovládla tajemná síla, která způsobuje, že se lidem zhmotňují jejich nejděsivější noční můry a to...

Související videa:

Ankety

Můj nejoblíbenější Shymalanův překvapivý zvrat je z filmu...
  • Šestý smysl
  • Vyvolený
  • Znamení
  • Vesnice
  • Stalo se
  • The Visit
  • Rozpolcený

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: