7.1.2019, 14:30

Bird Box: Jak mělo vypadat monstrum ve scéně, kde se odhalí hlavní hrdince?

Bird Box: Jak mělo vypadat monstrum ve scéně, kde se odhalí hlavní hrdince?
Bird Box | Foto: Netflix

Filmový hit Netflixu pobláznil svět. Fanoušci o něm horlivě diskutují a dokonce ho napodobují v reálném životě (ne že by páchali sebevraždy, jen se zkouší někam poslepu dostat). Každého bezpochyby při sledování filmu napadlo, jak asi ona tajemná monstra vypadají. A Bird Box nám na to (bohužel?) nedal odpověď.

Pro ty z vás, kteří jsou zvědavější, odpověď máme. Scéna, kdy se monstrum objeví v celé své "kráse", se sice nedostala do finálního střihu, hlavní hvězda ale mohla popsat, jak mělo vypadat a jak probíhalo samotné natáčení jejího zjevení. "Byl to zelený muž s děsivým obličejem dítěte. Bylo to jako had a já jsem říkala 'Nechci to vidět, až se objeví. Prostě to přineste do místnosti, natočíme to.' Pak jsem se otočila, on na mě dělá zvuky a já se musela začít smát. Bylo to jen dlouhé, tlusté dítě," popsala svůj zážitek Bullock.

Spojení "zelený muž" naznačuje, že byl herec v zeleném kostýmu s největší pravděpodobností proto, aby ve finálním filmu zůstala jen hlava a tělo bylo digitálně doděláno. Jeden z fanoušků se každopádně strohého popisu chytil a vytvořil concept-art toho, jak by asi monstrum vypadalo v podobě hračky.

Takže odpověď máte. Je škoda, že jsme se jí nedočkali v samotném filmu? Možná. Vzhledem k tomu, jaký je o něj mezi fanoušky zájem, to ale ještě jednou přijde. Dost bych se divil, kdyby si v Netflixu neobjednali dvojku.

UPDATE: Nakonec se ven dostal i oficiální design monstra (z maskérny):

-
-
Související filmy: Bird Box
Související osoby: Sandra Bullock

Související články:

Jak vidí Sandra Bullock svou budoucnost? Komiksově!

Sandra Bullock si nikdy na nedostatek dobrých rolí nemohla stěžovat, bezpochyby ani ona ale netušila, jak velký ohlas vyvolá snímek Netflixu Bird Box.

Recenze: The Silence - Variace na Tiché místo s krvežíznivými netopýry

Stejně jako relativně nedávný Bird Box, také další ambiciózní variace veleúspěšného Tichého místa přichází pod záštitou Netflixu a chlubí se zajímavým...

Sarah Paulson stále ještě neviděla (a možná ani nikdy neuvidí) Bird Box

Bird Box je podle čísel největším filmovým hitem oblíbené streamovací služby a i dva měsíce po premiéře fanoušci o filmu vášnivě diskutují (což je dobře)...

Trailer: Lidstvo odletělo na měsíc Io. Přidá se i "poslední vědkyně na Zemi"?

Na Netflixu mají konce světa rádi. Loni nám streamovací služba naservírovala post-apokalyptické celovečeráky How It Ends a Bird Box a letos přidá snímek IO.

Recenze: Bird Box - jaký je nejúspěšnější film Netflixu?

Netflix má další zásah do černého a tenhle navíc hodně výrazný. Společnost se obvykle konkrétními čísly nechlubí, ale v případě filmové novinky Bird Box se...

Zapomeňte na Tiché místo. Sandra Bullock vás vezme na děsivější slepé místo!

Sandra Bullock a její dvě děti to nemají lehké. Svět totiž ovládla tajemná síla, která způsobuje, že se lidem zhmotňují jejich nejděsivější noční můry a to...

Související videa:

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: