5.1.2019, 09:00

Trailer: Zapomeňte na Terminátora. Přichází vraždící dron, který chce s námi mít sex

Trailer: Zapomeňte na Terminátora. Přichází vraždící dron, který chce s námi mít sex
The Drone | Foto: Bazelevs Production

Jordan Rubin se poprvé dostal do hledáčku fanoušků hororů neobvyklou žánrovkou Zombeavers (2013), v níž vypustil na skupinku nebohých teenagerů zombie-bobry. Nebyla to taková pecka, v jakou jsme doufali, své momenty ale film má.

Bylo proto otázkou, jak si Rubin povede s oživením značky Critters krátkometrážní sérií A New Binge. Ta už měla být venku, ale vznikala pro streamovací službu, která již neexistuje a je otázkou, zdali ji někdy nakonec uvidíme. Rubin tak musel svou energii využít jinde a máme tu The Drone:

U jiného tvůrce by se nabízela otázka "To myslí vážně?", ale vzhledem k zombie-bobrům je vraždící dron, terorizující mladý pár a toužící po sexu s jedním z nich, vlastně docela v normě. Škoda, že film vypadá vizuálně tak lacině, což z něj dělá zábavu jen pro ty největší fanoušky podobné zvrhlé zábavy. Do hororové síně slávy The Drone na 100% nevstoupí, coby půlnoční projekce na nějakém tom festivalu by ale zafungovat mohl.

Snímek zatím nemá datum premiéry. Hrají John Brotherton (Fuller House), Anita Briem (Jane z Tudorovců) a Simon Rex (série Scary Movie).

The Drone | Foto: Bazelevs Production
-
-

Související články:

Žravé potvůrky Critters mají důvod k úsměvu - dočkají se návratu. Dvakrát!

Vzpomínáte na ně ještě? Jsou malé, žravé, vystřelují jedovaté šipky a při misi v paneláku (třetí díl) se pokusily sežrat mladého Leonarda DiCapria.

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: