Tam Hanks znovu dokazuje, že ho zkrátka nejde nemilovat

Tam Hanks znovu dokazuje, že ho zkrátka nejde nemilovat 5 obrázků v galerii
Tom Hanks již dříve ukázal, že si focení s fanoušky umí užít
Každý miluje Toma Hankse. Zkoušet cítit něco jiného k největšímu sympaťákovi Hollywoodu by bylo proti přírodě. A jakoby nám už během své kariéry těch důvodů k lásce nedal dost, máme tu další!

Hanks je pověstný tím, že se na veřejností chová úplně přirozeně. Je milý, skromný, nemá problém s tím se s kýmkoli vyfotit a umí si udělat legraci sám ze sebe. Ostatně, to nám dokázal i v tomhle legendárním videoklipu...

Ale zpátky k tématu. Takový dárek na Vánoce nikdo z návštěvníků burger restaurace In ‘N Out! v pondělí bezpochyby nečekal. Zatímco stáli ve frontě, čekajíc na své jídlo a doufajíc, že již brzy budou rozbalovat dárky, ozval se za jejich zády známý hlas. Hlas, který běžně vídají jen při sledování filmů.

Hlas hladového Toma Hankse, který si vyrazil na jídlo se svojí manželkou!

A přirozeně to nemohlo skončit jen u "jé, je tady Tom Hanks". Herec rozdával úsměvy i selfie, sedl si k cizímu páru, s nímž bodře konverzoval a aby toho nebylo málo, při odchodu šel k Drive Thru okénku a zaplatil za všechna auta, která tam právě stála ve frontě. Sakra, může ten chlap být ještě víc boží?

Ankety
Zaujal vás Shang-Chi?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist