31.12.2018, 14:00

Proč Zach Galifianakis zakázal Pařbu v Bangkoku vlastní matce?

Proč Zach Galifianakis zakázal Pařbu v Bangkoku vlastní matce?
Zach Galifianakis | Foto: Warner Bros. Pictures

Komik s nejgeniálnějším příjmením na světě (uznejte, že je tak šílené komplikované, až ho nelze nemilovat) u rodinného stolu pařební sérii dvakrát neprosazuje.

Zach Galifianakis, který strávil většinu života jako nepochopená undergroundová komediální hvězda, se nakonec prodral na výsluní humoru díky Pařbě ve Vegas, kde si zahrál pomatence Alana. Po úspěchu filmu to netrvalo dlouho a následovalo pokračování. Místo toho, aby se s ním doma pochlubil, ovšem svojí mamince zakázal na Pařbu v Bangkoku zajít.

"Některý části jsou tak hrozný, že jsem mámě rovnou zakázal se na ten film kdy podívat. Ve skutečnosti teď budu dost nervózní i v přítomnosti Edových rodičů," narážel v jednom rozhovoru Galifianakis na to, že si jeho kolega Ed Helms na premiéru filmu přivedl celou rodinu. Ne že by si pánové měli co vyčítat. Galifianakis měl sice peprný moment ve výtahu na konci jedničky ale Helms se zase na konci trojky mohl pochlubit pěkným pevným poprsím.

Galifianakis měl pro své rozhodnutí maminku z premiéry vynechat poměrně dobrý důvod: už Pařba ve Vegas se jí moc nezdála. "Na druhou stranu dokud budu mít z filmů peníze na to vozit rodinu po celým světě, bylo by jim asi fuk, i kdyby to bylo porno," zažertoval sympatický komik.

Pařba ve Vegas | Foto: Warner Bros. Pictures
Pařba v Bangkoku | Foto: Warner Bros. Pictures
-
-
Servus
Autor:
Servus
Související osoby: Zach Galifianakis, Ed Helms

Související články:

Neuvěříte, kolik si denně vydělá chlap, co se vydává za Alana z Pařby ve Vegas

Tu postavu jsme si okamžitě zamilovali všichni. Alan je sice idiot a když přijde nějaký průšvih, obvykle v tom má prsty, bez něj by ale pařící trilogie...

Recenze: Pařba na třetí - Vlčí smečka tentokrát neřeší kocovinu, ale únos

Poprvé se zbořili ve Vegas. Podruhé vymetli Bangkok. Nyní se obě akce vrátí jako dobře mířený bumerang a vezmou naše hrdiny na třetí, nejepičtější výlet...

Recenze: Pařba v Bangkoku je slušné vystřízlivění

Pokračování jedné z nejlépe hodnocených komedií roku 2009 konečně přichází do kin. Naváže na dobrou pověst jedničky, nebo se utopí v moři průměru?

Ankety

Na kterou červnovou novinku (2019) vyrazíte do kina?
  • X-Men: Dark Phoenix
  • Poslední večery na Zemi
  • Muži v černém: Globální hrozba
  • Tajný život mazlíčků 2
  • Podfukářky
  • Yesterday
  • Annabelle 3

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: