Jurský svět 3: Jak zasáhnou do života lidí volně pobíhající dinosauři?

Jurský svět 3: Jak zasáhnou do života lidí volně pobíhající dinosauři? 7 obrázků v galerii
Ztracený svět: Jurský park | Foto: 1997 Universal Pictures
Jurský svět: Zánik říše byl po povedené jedničce spíše krokem zpátky. Ale nabídl odvážný konec, který dává tvůrcům do třetího filmu zajímavé možnosti. Pokud je tedy využijí a nebudou zase jen recyklovat nápady z původní trilogie.

Na konci Zániku říše dinosauři utekli z luxusního Lockwoodova sídla do volné divočiny (a případně tedy i do obydlených měst). Colin Trevorrow, který má produkčně, scenáristicky a režijně sérii pod palcem (vynechal nicméně režii druhého dílu) nyní uvedl, jak hodlá s otevřeným koncem dvojky naložit. A upřímně se není moc na co těšit, protože se hodlá držet hodně při zemi.

"Neumím si představit, jak motivovat dinosaury k útoku na město. Nemohou se organizovat. Je normální, že máme smrtící predátory žijící okolo měst po celém světě. A nechodí lovit lidi do obydlených oblastí. To, co zajímá mě, je svět, v němž vám může dinosaurus vběhnout pod kola auta při mlze nebo narušit kempování, když hledá jídlo. Svět, kde je interakce možná, ale málo pravděpodobná - jako je pro nás nyní setkání s medvědem nebo žralokem. Lovíme je, obchodujeme s nimi, chováme je, narušujeme jejich území a platíme za to svou cenu. Ale nejdeme s nimi do války. Kdyby ano, nejspíš bychom dávno prohráli," uvedl k příběhu Jurského světa 3 Trevorrow.

Ne, že bych jeho myšlenku nechápal, ale zní to jako nejnudnější vize pro trojku vůbec. Co vy na to, chcete vidět krást dinosaury piknikové koše?

Jurský svět | Foto: Universal Pictures
Jurský svět: Zánik říše | Foto: Universal Pictures
Ankety
Máte rádi seriál Peaky Blinders?
Ano!
Ne
Ujde
Neznám ho
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist