5.12.2018, 06:00

Do třetice všeho mizerného - po seriálech Luke Cage a Iron Fist končí i Daredevil

Do třetice všeho mizerného - po seriálech Luke Cage a Iron Fist končí i Daredevil
Defenders | Foto: The Netflix

Tak už to můžeme označit za oficiální (i když studia ještě dělají mrtvé brouky). Netflix cíleně zabíjí své marvelovské seriály, aby si je dále točilo Disney.

Netflix si na seriálových marvelovkách udělal slušné jméno a tvořil jakousi temnější alternativu filmovému MCU. Jenže všechno dobré musí jednou skončit a dvakrát tolik ve chvíli, kdy v Myším domě pomalu pracují na spuštění vlastní streamovací služby. Ta ponese název Disney+ a začne se ucházet o naše peněženky někdy v průběhu příštího roku. Bez exkluzivního obsahu to samozřejmě nepůjde a protože Marvel spadá pod Disneyho divizi, je logické, že chtějí superhrdiny využít hlavně pro sebe. Jakkoli tak Netflix odvedl svou práci dobře, přichází konec a nově dostal stopku i veleúspěšný Daredevil. Že jde o náhlé rozhodnutí, s nímž se nepočítalo, to potvrzují slova členů tvůrčího týmu seriálu, kteří optimisticky již připravovali čtvrtou řadu.

Pravda, ještě není na Netflixu všem marvelovkám konec - příští rok vyjde druhá řada Punishera a třetí série Jessicy Jones. Ale je jen otázkou času, než i v jejich případě padne kosa na kámen. Přesunou se postavy na Disney+? Nejspíš. Ale těžko říct, jestli s herci, na které jsme za ta léta zvyklí.

The Punisher | Foto: Netflix
Jessica Jones
-
-

Související články:

Držte minutu ticha - televizní marvelovský vesmír je oficiálně ukončen

Zatímco v kinech si Marvel pomalu budoval jednotlivé hrdiny pro týmovku Avengers, seriálová divize pod hlavičkou Netflixu pracovala na členech Defenders.

Trailer: Netflix představuje komiksovou apokalypsu s "tak trochu jinými X-Meny"

Netflixu pomalu končí marvelovský seriálový vesmír a musí tak hledat jiné hrdiny. Nově si proto zkusí získat zájem diváků děcka z The Umbrella Academy.

Trailer: Punisher, poslední z padlých, láká na druhou řadu svého seriálu

Netřeba si nic nalhávat. Seriálové marvelovky na Netflixu končí. Disney brzy spustí vlastní streamovací službu, zaříznutí už se oficiálně dočkali Luke...

Seriálové marvelovky právě dostaly jednu do zubů. Proč je Netflix pomalu zabijí?

V posledních týdnech bylo okolo marvelovských seriálů z produkce Netflixu docela rušno. V prvé řadě proto, že se konečně vrátil Daredevil v očekávané třetí...

Loki a Scarlet Witch se dočkají vlastních seriálů. A to není ta nejlepší zpráva!

Před rokem prolétla médii zpráva, že u Disneyho připravují vlastní streamovací službu, kterou půjdou do přímého souboje s Netflixem. Ambiciózní plán, který...

Netflix odpověděl Disneymu a uzavřel dvě výhodné spolupráce

Před dvěma týdny oznámilo studio Disney, že v roce 2019 odejde od Netflixu a stáhne si s sebou všechny své filmy a seriály a samo se pustí do vod vlastního...

Disney ukáže Netflixu v roce 2019 prostředníček a spustí vlastní streamovací službu

Bylo to nejspíš jen otázkou času. Filmový záběr společnosti Disney je ohromný a studio by bylo hloupé, kdyby to nechtělo využít a nabídnout "vlastní Netflix".

Ankety

Jako nového Batmana bych raději viděl/a...
  • Roberta Pattinsona
  • Nicholase Houlta
  • Kohokoli jiného!

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: