14.11.2018, 07:56

Tvůrci komedie Po čem muži touží mohou slavit - mají půl milionu diváků!

Tvůrci komedie Po čem muži touží mohou slavit - mají půl milionu diváků! 11 obrázků v galerii
Po čem muži touží | Foto: Cinemart
Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka, kterou vstoupila do kin v druhé polovině září, překonala půl milionu diváků v českých kinech a v současné chvíli je nejúspěšnější domácím snímkem letošního roku.

Podle údajů distributora film vidělo již více než 500 684 návštěvníků českých kin. Komedie Po čem muži touží si úspěšně vede rovněž na Slovensku, kde si připsala na konto 83 381 diváků a stala se tak historicky pátým nejúspěšnějším českým filmem ve slovenské distribuci od vzniku SR.

Komedie Po čem muži touží vznikla díky spolupráci Rudolfa Havlíka a úspěšné spisovatelky Radky Třeštíkové, kteří se podíleli na scénáři. "Jsme rády, že se komedii Po čem muži touží podařilo u diváků bodovat. Scénáři jsme od počátku věřily a těší nás, že diváci naše nadšení už řadu týdnů sdílejí v kinech. Uspět s českým filmem je těžké a u komedie to platí dvojnásob. V průběhu podzimu vstoupila do kin řada nových českých filmů a nás těší, že film Po čem muži touží v této konkurenci u diváků obstál," říkají producentky Dana Voláková a Michaela Flenerová ze společnosti Fénix film.

Po čem muži touží | Foto: Fénix Film / V. Resler
Po čem muži touží | Foto: Fénix film - Vojtěch Resler
Ankety
Na co se v létě nejvíc těšíte v kině a na streamu?
The Boys, třetí řada
Ms. Marvel
Hustle
Peaky Blinders, finální řada
Jurský svět: Nadvláda
Umbrella Academy, třetí řada
Elvis
Thor: Láska jako hrom
The Gray Man
She-Hulk
Na dovolenou a na koupání!
Nejnovější články:
Načíst další články