8.11.2018, 18:00

Adept na nového Bonda si vylepšil pozici - byl vyhlášen nejvíce sexy mužem roku

Adept na nového Bonda si vylepšil pozici - byl vyhlášen nejvíce sexy mužem roku
Luther | Foto: BBC

Jako každý rok, i letos vyhlásil magazín People oblíbenou anketu o nejvíce sexy muže roku. Tentokrát se jím stal oblíbený britský herec Idris Elba.

Herec známý ze seriálů Luther, The Wire - Špína Baltimoru nebo filmového Thora, se tak stal oficiálně 33 nejvíce sexy žijícím mužem světa. Zařadil se po bok hvězd jako George Clooney, David Beckham, Brad Pitt nebo Johnny Depp. Současně je teprve třetím barevným mužem, který ocenění získal. Úplně prvním byl Denzel Washington v roce 1996, o 10 let později ho následoval nejlépe placený herec současnosti Dwayne Johnson.

Na své vítězství reagoval Elba slovy: "Řekl jsem si 'Jo, dneska jsi docela sexy'. Ale upřímně, byl to prostě hezký pocit. Šlo o příjemné překvapení - a pohladilo mi to ego." Coby jeden z nejčastěji zmiňovaných adeptů na nového Jamese Bonda má Elba správně "nabito"... pokud tedy zarytí fanoušci překousnou, že by jejich agentská modla měla černou barvu pleti. Osobně v tom nevidím problém, Elba na roli charisma určitě má, o fyzičce nemluvě.

Úplně prvním vítězem ankety magazínu People byl v roce 1985 Mel Gibson.

Thor | Foto: Paramount Pictures
The Wire - Špína Baltimoru | Foto: HBO
-
-

Související články:

Idris Elba se hlásí do služeb Jejího Veličenstva jako nový James Bond

Bude vyslyšen? Toť otázka. V pořadí 25. film s Jamesem Bondem přinese ještě Daniela Craiga v hlavní roli, jak to ale bude dál? Idris Elba (Temná věž), o...

Možná si střihne Bonda, napřed ho ale čeká záporák v sérii Rychle a zběsile

Jak už nejspíš víte, série filmů Rychle a zběsile se rozroste o spin-off, kde budou za hlavní hvězdy agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a Deckard Shaw...

Ankety

Pokud v Sony nasadí do svých filmů Spider-Mana, měl by ho hrát...
  • Andrew Garfield (série Amazing Spider-Man)
  • Tom Hollad (Spider-Man z MCU)
  • Někdo úplně nový...

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: