8.11.2018, 14:30

Pozitivní bulvár: co skvělého nevíte o Keanu Reevesovi

Pozitivní bulvár: co skvělého nevíte o Keanu Reevesovi
Keanu Reeves | Foto: Village Roadshow Pictures

Nebudu lhát, bulvár je něco, co mi leze krkem. Nemám nic proti informacím ze soukromí světa celebrit (jako náctiletý fanoušek jsem po každé informaci přímo bažil), ale postupem let se z toho stal hon na čistě negativní stránky věci a zmizela druhá strana mince. Takže to na Kinoboxu trochu otočíme novou sérií článků Pozitivní bulvár a odstartujeme to něčím skvělým o Keanu Reevesovi.

Keanu je známý tím, že se snaží žít jako obyčejný člověk a na hvězdném statusu nijak nelpí. Ostatně, léta se věrně drží jednoho stylu oblékání, vždy je vstřícný ke svým fanouškům a místo drahých aut raději volí metro...

Nedávno ale vyšla najevo ještě jedna věc. Všeobecně se ví, že Keanu většinu svých vydělaných peněz věnuje na léčbu leukémie do různých nemocnic v USA (je to z toho důvodu, že jeho sestra Kim nemocí trpí), současně též podporuje nejrůznější charitativní organizace a pomáhá bezdomovcům. Nově se ale ukázalo, že dokonce léta tajně financuje dětské nemocnice. Jiné hvězdy by si na tom postavily PR, Keanu nikoli.

"Nejsem rád, když to spojují s mým jménem, prostě je nechávám pracovat," vysvětlil herec. V jednom ze starších rozhovorů dále uvedl: Peníze jsou poslední, na co myslím. S tím, co jsem vydělal, bych mohl žít ještě několik příštích století. To hlavní, o co mi jde, je, aby se lidi k sobě chovali slušně a navzájem se ctili." Tím bychom se všichni mohli inspirovat, nemyslíte?

Ten pravý, ta pravá? | Foto: Ascot Elite Entertainment Group
John Wick | Foto: Lionsgate
-
-
Související osoby: Keanu Reeves, Kim Reeves

Související články:

Pozitivní bulvár: Akční legenda Chow Yun-fat hodlá darovat veškeré své jmění

Herec Chow Yun-fat platí (navzdory tomu, že si ho většina diváků spojí hlavně s Oscarem oceněným Tygrem a drakem) za hongkongskou akční legendu, která nám...

Winona Ryder a Keanu Reeves se prý vzali během natáčení Drákuly přímo na place

Winona Ryder po dlouhých 26 letech přiznala, že se ona a Keanu Reeves přímo během natáčení slavného filmu Drákula vzali. S velkou pravděpodobností.

Chudák Keanu Reeves - v nové videohře je za vraždícího maniaka

Zní to skoro jako nějaký vtip - Keanu Reeves přijde na policii a řekne, že právě někoho ubodal. Jak bude tenhle příběh pokračovat? To záleží čistě na vás!

TOP 10: Nejlepší filmy Keanu Reevese

Zdá se, že Keanu Reeves po ne příliš úspěšném projektu 47 Róninů opět zvedne svoje akcie akční peckou John Wick. V září tento rodák z Libanonu oslavil...

Ankety

Je nový český dabér Kylea dobrou volbou?
  • Ano
  • Ne
  • Nevím
  • Mám jiný tip, píši do diskuse článku...

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: