Když mistr gangsterek režíruje pohádku aneb Aladin na prvním videu

Když mistr gangsterek režíruje pohádku aneb Aladin na prvním videu 4 obrázky v galerii
Aladdin (2019) | Foto: Walt Disney Studios (detail plakátu)
Studio Walta Disneyho pokračuje v převádění animovaných klasik do hrané podoby. Po veleúspěšné Knize džunglí (2016) a připravovaném Dumbovi (2019) se ke slovu hlásí Aladin (2019), který vzniká pod taktovkou režiséra Guye Ritchieho (Sbal prachy a vypadni, Krycí jméno U.N.C.L.E., Král Artuš: Legenda o meči).

Studio před pár hodinami zveřejnilo první teaser trailer k Aladinovi, který by měl do českých kin vstoupit v květnu příštího roku.

První video toho moc neprozradí; podívat se můžete na písečné duny, vzdálené město, jeskyni s pohádkovým pokladem a v jediném záběru se objeví též hlavní hrdina v podání Meny Massouda (seriál Jack Ryan).

Aladin - Mena Massoud | Foto: Walt Disney Studios

Očekávání jsou podobně jako v případě jiných Disneyovek veliká, řemeslné provedení pochopitelně prvotřídní, promo atmosférické a v některých okamžicích i dost temné. Uvidíme, jak výsledek dopadne. Důležitější než Massoud v roli Aladina bude zcela pochopitelně Will Smith coby džin, jehož si tvůrci nechávají jako trumf v rukávě.

Dle staršího vyjádření filmařů nepůjde v případě nového Aladina pouze o věrnou kopii animovaného originálu z roku 1992, ale v rámci příběhu budou připomenuty Pohádky tisíce a jedné noci. Pokud všechno půjde podle plánu, čekají nás příští jaro hned dvě hrané Disneyovky; na 28. března je avizován Dumbo v režii Tima Burtona a Aladinovo datum premiéry je stanoveno na 23. května.

Herec Will Smith na place Aladina
Ankety
Na který premiérový film půjdete do kina?
Příliš osobní známost
Králíček Jojo
Pěkně tučná sebeláska
Daleko od Reykjavíku
Velké přání
Extase (obnovená premiéra)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist