Americká verze Nedotknutelných má první trailer! Vyrovná se originálu?

Americká verze Nedotknutelných má první trailer! Vyrovná se originálu? 4 obrázky v galerii
Nedotknutelní | Foto: STX Entertainment
Americký remake veleúspěšného francouzského snímku Nedotknutelní měl premiéru již před rokem na filmovém festivalu v Torontu, tehdy ale na něj ještě vlastnila práva společnost Weinstein Company. Pak došlo ke kolapsu díky obvinění skandálu Harveyho Weinsteina a až do minulého měsíce film hledal nový domov.

Nakonec snímek převzala společnost STX Entertainment, která nyní přináší první oficiální trailer a americkou premiéru stanovila na 19. ledna 2019.

Remake, který půjde do US kin pod názvem The Upside (Vzhůru) namísto původně plánovaného The Untouchables (Nedotknutelní), měl natáčet Simon Curtis (Můj týden s Marilyn) podle scénáře Paula Feiga (Špión, Krotitelé duchů). Nakonec ale vznikl pod vedením režiséra Neila Burgera (Iluzionista, Divergence), jemuž americkou verzi francouzského hitu napsal Jon Hartmere (remake Footloose). Hlavní role převzali Kevin Hart a Bryan Cranston.

Jestli má snímek šanci se byť jen přiblížit originálu, to posuďte z traileru sami. Filmaři si každopádně neukousli malé sousto. Nejenže je snímek z roku 2011 velmi oblíbený a figuruje v řadě diváckých žebříčků nejlepších filmů všech dob, ale navíc po celém světě vydělal ohromných 426 milionů dolarů.

Nedotknutelní | Foto: H.C.E.
The Upside | Foto: STX Entertainment

Podívej se na Nedotknutelní online hned teď!

Ankety
Kterému filmu byste dali Českého lva?
Atlas ptáků
Chyby
Muž se zaječíma ušima
Okupace
Zátopek
Nemůžu posoudit.
Na české filmy se moc nedívám.
Nejnovější články:
Načíst další články