6.9.2018, 08:00

Predátor: Evoluce aneb Tváří v tvář obávanému vesmířanovi

Kultovní Predátor z roku 1987 dostane již za pár dnů svého filmového bratříčka. Tedy hned několik. Režijně naváže na legendu s Arnoldem Schwarzeneggerem Shane Black, takže se můžeme těšit na salvu hlášek a prvotřídní akce. A nejen filmové.

Predátor: Evoluce

Oficiální text distributora: Před více než třiceti lety jsme se s nimi střetli poprvé. A byl to pořádný nářez. Teď se Predátoři, jedni z největších lovců celého vesmíru, opět vrací na naši planetu. Jsou však mnohem silnější a chytřejší než kdykoliv předtím. Lov a zabíjení jsou pro ně stále největší zábavou.

Predátoři se geneticky zdokonalili pomocí DNA jiných vesmírných bytostí. Když jeden kluk nešťastnou náhodou zapříčiní jejich návrat na Zemi, vůbec není jisté, kdo před nimi ochrání lidstvo tentokrát. Najde se někdo, kdo nebude jen lovná zvěř, ale dokáže se jim postavit jako rovnocenný soupeř? Poslední šancí lidstva na záchranu před vesmírnými nimrody se stává už jen malá parta bývalých a naprosto šílených vojáků a jedna mladá evoluční bioložka. Jen ti mají aspoň malou šanci zabránit vyhubení našeho živočišného druhu.

Dlouho očekávaný film režiséra a scenáristy Shanea Blacka Predátor: Evoluce vstoupí do českých kin ve čtvrtek 13. září. A jak se na jedinečnou událost sluší a patří, doplní uvedení do kin netradiční doprovodný program.

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být při lovu Predátorů? Máte příležitost. Divize společnosti AGS Trade s.r.o. - Paintballgame.cz a pražská Fun Arena se kromě pořádání paintballových turnajů a dalších zážitkových akcí věnuje mimořádným filmovým událostem. Nyní pořádá Paintballgame.cz ve spolupráci s filmovým distributorem CinemArt CZ, herním pořadem RE-PLAY a prodejcem paintballového vybavení Paintballshop.cz (také jedna z divizí AGS Trade – poznámka redakce) pro změnu tématickou akci k filmu Predátor: Evoluce.

Mise inspirovaná snímkem Predátor: Evoluce se uskuteční v sobotu 8. září od 8:30 v prostoru vojenské základny Benešov u Prahy. Čeká vás nezapomenutelný adrenalinový zážitek. Za akcí stojí Tomáš Polák a jeho tým, který v Praze provozuje také již zmíněnou zážitkovou Fun Arenu, jejíž součástí je též "pařanské" Re-play Studio.

Predátor: Evoluce: Trailer

Ve spolupráci s Fun Arenou vám přinášíme soutěž o 2 poukázky v hodnotě 1.000 Kč, které zde můžete uplatnit zcela dle vašeho výběru.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci dosáhnout na výhru? Napište 3 nové komentáře k filmům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "predator") zašlete váš nickname. Uzávěrka je ve středu 12. září v 10:00. Dva vylosovaní obdrží poukaz do Fun Areny.

-
-
Lukáš Král
Autor:
Lukáš Král
Související filmy: Predátor: Evoluce
Související osoby: Shane Black

Související články:

Proč studio vystřihlo jednoho herce z nového Predátora těsně před premiérou?

Studio 20th Century Fox muselo těsně před uvedením do kin zasáhnout do hotového filmu a vystřihnout několik scén, v nichž se objevil herec Steven Wilder.

Finální trailer na nového Predátora je příslibem hodně stylové (a krvavé) akční jízdy!

Jindy bychom se asi méně těšili, ale když je u kormidla božan Shane Black (scénáře Poslední skauta a Smrtonosné zbraně, režie Iron Mana 3 a Správných...

Na internet právě dorazila dost možná nejvzácnější fotka z natáčení původního Predátora

Není žádným tajemstvím, že měl podle původních plánů vypadat legendární Predátor úplně jinak a že se v kostýmu tísnil Jean-Claude Van Damme (než mu došlo...

"Predátoři jen tak neposedávaj a nepletou košíky ze žeber." Plnohodnotný trailer očekávané novinky je tu!

Predátor z roku 1987 s Arnoldem Schwarzeneggerem platil za neochvějný kult. Vesmírné stvoření s nebývalými schopnostmi od té doby dostalo hned několik...

Predátor: Nový trailer a hodně zbytečný český název filmu

Na nového Predátora v režii Shanea Blacka se těšíme navzdory tomu, že první záběry nás měsíc zpátky příliš nepřesvědčily. Dnes tu máme upoutávku novou...

Bude nový Predátor ten nejlepší?

Shane Black režíruje a píše nového Predátora. Sice starší zpráva, ale o to víc hodná aktualizace, a pro fandy i širší značky znalou obec nutnost určení...

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: