Najdou hollywoodské hvězdy smrt v hotelu El Royale?

Najdou hollywoodské hvězdy smrt v hotelu El Royale? 6 obrázků v galerii
Zlý časy v El Royale - Jeff Bridges | Foto: CinemArt CZ / trailer
Nebyla vám poslední tarantinovka Osm hrozných (2015) z různých důvodů po chuti? Již brzy si ji budete moci spravit další atmosférickou podívanou, mysteriózním thrillerem Zlý časy v El Royale (2018). Sedmička cizinců zastoupena hvězdnými herci se ocitne v jednom tajuplném hotelu a podivné události na sebe nenechají dlouho čekat.

Zlý časy v El Royale jsou dílem talentovaného scenáristy a příležitostného režiséra Drewa Goddarda (Marťan, Chata v horách, Monstrum), přičemž tentokrát se Goddard chopil příběhu i režie.

Zlý časy v El Royale | Foto: CinemArt CZ

Podobně jako tarantinovka Osm hrozných se i "El Royale" odehrává v průběhu jedné noci, kdy se sedmička cizinců ocitne v luxusním/mystickém ubytovacím zařízení. Přestože o tom nevědí, tato noc bude osudná a oni se budou moci vykoupit ze svých hříchů. Načež vše zachvátí apokalypsa.

Zlý časy v El Royale: Trailer

V hlavních rolích téhle cinefilské retro "mňamky" se představí například Jeff Bridges (Za každou cenu, Crazy Heart), Dakota Johnson (Suspiria, série Padesát odstínů), Jon Hamm (Baby Driver, Šílenci z Manhattanu) nebo Chris Hemsworth (představitel marvelovského Thora).

Do českých kin se snímek Zlý časy v El Royale prvně podívá 11. října letošního podzimu.

Zlý časy v El Royale - Chris Hemsworth | Foto: CinemArt CZ
Ankety
Na který premiérový film půjdete do kina?
Příliš osobní známost
Králíček Jojo
Pěkně tučná sebeláska
Daleko od Reykjavíku
Velké přání
Extase (obnovená premiéra)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist