Filmové peklo na Aljašce: Vlci, mrtvé děti a "ďábel" v přestrojení

Filmové peklo na Aljašce: Vlci, mrtvé děti a "ďábel" v přestrojení 4 obrázky v galerii
Hold the Dark | Foto: Netflix
Zaujalo vás loni uváděné mysteriózní drama Wind River (2017)? Letos dostane svého "bratříčka", thriller Hold the Dark (2018). Spisovatel a znalec vlků Russell Core (Jeffrey Wright) bude v novince Jeremyho Saulniera řešit zmizení malého chlapce, řádění vlků a další záhadné skutečnosti, které se odehrávají na civilizací nedotčené Aljašce.

Film Hold the Dark je dílem scenáristy a herce Macona Blaira (Loganovi parťáci, The Florida Project), který se inspiroval stejnojmennou knihou Williama Giraldiho. Mysteriózní cestou do samotného "srdce temnoty" nás provede "vlčí expert" v podání Jeffreyho Wrighta (Westworld, Andělé v Americe), který dostane za úkol vypátrat ztraceného chlapce. V aljašské divočině mezi vlky a původními obyvateli se brzy tak říkajíc ztratí. Podaří se mu chlapce najít? A zabíjejí skutečně v divočině vlci nebo je všechno dílem lidského "ďábla"?

Kromě Wrighta v hlavní roli "lovce vlků" se ve filmu představí například Alexander Skarsgård (Sedmilhářky, Legenda o Tarzanovi) v roli chlapcova otce, vojáka na válečné misi. Premiéra snímku, za jehož vznikem stojí režisér Jeremy Saulnier (Green Room), je naplánována na 12. září. Proběhne na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu a následně se bude promítat od 28. září na síti Netflix.

Hold the Dark: Trailer

Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist