Rambo 5 má režiséra, našel ho u Mela Gibsona

Rambo 5 má režiséra, našel ho u Mela Gibsona 5 obrázků v galerii
Rambo | Foto: Carolco Pictures Inc.
Natáčení Ramba 5 je na spadnutí a bylo proto otázkou, kdo film natočí. Fanoušci doufali, že se za kameru postaví sám Sylvester Stallone, ten ale hodlá veškeré své síly soustředit jen na hraní (což se mu nelze divit, není už nejmladší).

Kdo tedy nakonec skončí za kamerou? Sly si o tom nejspíš popovídal s Melem Gibsonem, s nímž natočil Expendables: Postradatelní 3, neboť na postu režii pro Ramba 5 nakonec skončil Adrian Grunberg. Grunberg s Gibsonem coby pomocný režisér natočil Na hraně temnoty a Apocalypto a coby hlavní režisér bývalé statečné srdce vedl v solidním akčním thrilleru Moje letní prázdniny. Není to úplně ta nejjistější volba, ale Grunberg je jednoznačně schopný řemeslník a Rambem 5 má šanci se vytáhnout.

Rambo se vrátil do Států a snaží se v klidu dožít tím, že vypomáhá na ranči své známé v Arizoně. Když se jí ztratí vnučka na párty v Mexiku, vydá se jí Rambo hledat a dostane se do křížku s místním drogovým kartelem.

Mimochodem, obchodníci s bílým masem by měli mít ve filmu hodně netradiční pašovací techniku - dívky budou z USA převážet ponorkou!

Natáčení začne již 1. září, točit se bude ve Španělsku, Bulharsku a na Kanárských ostrovech. Premiéry by se měl film dočkat někdy příští rok.

Rambo II | Foto: Carolco Pictures Inc.
Rambo: Do pekla a zpět | Foto: Millennium Films
Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist