Margot Robbie na první fotce nové tarantinovky "Tenkrát v Hollywoodu"

Margot Robbie na první fotce nové tarantinovky "Tenkrát v Hollywoodu" 7 obrázků v galerii
Margot Robbie (Legenda o Tarzanovi) | Foto: Warner Bros.
Jedna z nejobsazovanějších hereček současnosti ztvární v předposledním avizovaném filmu Quentina Tarantina ikonickou femme fatale, herečku a modelku Sharon Tate. Manželka režiséra Romana Polanského zemřela v létě roku 1969 za brutálních okolností pod rukama děsivé sekty Charlese Mansona. Nejen o tom bude pojednávat nová tarantinovka "Once Upon a Time in Hollywood".
Sharon Tate ve filmu Eye of the Devil | Foto: Metro-Goldwyn-Mayer

Margot Robbie na svém instagramovém účtu zveřejnila první fotku, kde je Sharon Tate k nerozeznání podobná. Stylový "šedesátkový" outfit téhle 28 leté herečce (ostatně jako vše) velmi sluší. Posuďte sami.

First look. #OnceUponATimeInHollywood @onceinhollywood

Příspěvek sdílel uživatel @ margotrobbie, Srp 6, 2018 v 7:22 PDT

Once Upon a Time in Hollywood (česky Tenkrát v Hollywoodu) je prvním Tarantinovým filmem, který se částečně inspiroval skutečnými událostmi. Otázkou nicméně stále zůstává, jak moc bude ve středu dění právě řádění Mansonovy sekty, která v srpnu roku 1969 ubodala k smrti Sharon Tate (byla v 8. měsíci těhotenství) a její čtyři přátele v hollywoodské vile. Tato událost se bere de facto za konec "bezstarostného léta lásky" a hnutí hippies.

Vedle Margot Robbie se ve filmu v hlavních rolích objeví Leonardo DiCaprio (ztvární herce Ricka Daltona) a Brad Pitt (Daltonův dabl a pomocník), kteří se budou prodírat džunglí hollywoodského byznysu.

Premiéru bude mít předposlední Tarantinův snímek 9. srpna roku 2019, tedy 50 let od smrti Sharon Tate.

Ankety
Která Daltonova bondovka je podle vás lepší?
Dech života (1987)
Povolení zabíjet (1989)
Nemám rád/a Daltonovy bondovky
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist