Milostné scény s bývalkou nebo bývalým přítelem

Milostné scény s bývalkou nebo bývalým přítelem 10 obrázků v galerii
Twin Peaks | Foto: MGM
Ukončit nějaký vztah je dost bolestivá záležitost. Ve většině případů to skončí tím, že se dva lidé rozejdou každý jiným směrem a už o sobě dost často nechtějí ani slyšet, natož se vidět. Někdy to však nejde, zvláště pokud máte děti a jste nuceni fungovat alespoň na základě slušné lidské komunikace.

Řadě párů se podaří skončit v dobrém a normálně fungovat. A to je dobře, ale i tak si někteří z nás už nedovedou představit to, že by s tím dotyčným museli pracovat. A co víc, ještě navíc točit milostnou scénu! Následující herecké dvojice se s tím musely poprat a nakonec to zvládly s grácií.

Mamma MiaAmanda Seyfried a Dominic Cooper

Natáčení muzikálu Mamma Mia je v roce 2008 seznámilo. Amanda Seyfried a Dominic Cooper tvořili pár několik let, ale nakonec svůj vztah ukončili a šli si svou cestou. Když se o 10 let později filmaři rozhodli natočit druhý díl, museli se setkat a dokonce na plátně sehrát opět zamilovaný pár. Největší problém s touto skutečností měl manžel Seyfried Tom Sadoski. Podle slov herečky byla ale jeho reakce sladká a ačkoliv z toho nebyl nadšený, stejně jako by nebyla ani ona, kdyby se setkala s nějakou z manželových bývalých partnerek, zvládl to. Cooper pak natáčení přirovnal ke školnímu srazu.

Dominic Cooper a Amanda Seyfried

Upíří deníkyNina Dobrev a Ian Somerhalder

Jejich romance začala spolu s romancí hlavních hrdinů tohoto seriálu, ačkoliv ale ta televizní fungovala dál, ta skutečná nikoliv. Oba herci byli nuceni po svém rozchodu i nadále předstírat zamilovanost. Ačkoliv to nějakou dobu vydrželi, Nina Dobrev nakonec hodila ručník do ringu a ze seriálu po šesté sérii odešla, zatímco její bývalý Somerhalder v natáčení pokračoval ještě zbylé dva roky (než Upíří deníky definitivně skončily). Finále seriálu se ale bez Dobrev, která byla po zbylé dvě série v jakémsi „kómatu“, neobešlo. Nakonec tak před sebou měli oba bývalí milenci ještě jednu milostnou scénu.

Nina Dobrev a Ian Somerhalder

PřáteléJennifer Aniston a Tate Donovan

Tato situace musela být skutečně hodně nepříjemná pro oba zúčastněné a zvláště pro Aniston. Tate Donovan měl totiž v populárním sitcomu ztvárnit roli nového milence Rachel poté, co v téže době Donoval zrušil jejich zasnoubení. Herci se nakonec dohodli, že to zkusí, že jim práce možná pomůže rozchod překonat. Realita ale byla jiná, natáčení bylo pro oba skutečně velmi náročné a všichni byli nakonec rádi, když skončilo.

Jennifer Aniston a Tate Donovan

One Tree HillSophia Bush a Chad Michael Murray

Murray a Bush zašli trošku dál a po pouhém roce romance a společné práce na zmíněném seriálu se dokonce vzali. Jejich manželství ale trvalo pouze několik měsíců. Vztah na televizních obrazovkách pak paradoxně trval mnohem déle. Bush ale uvedla, že se jim nakonec podařilo oddělit pracovní i osobní zájmy, ačkoliv to samozřejmě (hlavně zpočátku) nebylo nic příjemného.

Sophia Bush a Chad Michael Murray

Zkažená účaCameron Diaz a Justin Timberlake

Cameron a Justin spolu chodili několik let, ale i jim se vztah nakonec rozpadl. Když pak spolu měli natáčet milostné scény ke Zkažené úče, bylo to podle slov Cameron Diaz absurdní. Zároveň ale přiznala, že to nebylo zas až tak zlé, dokázali to a dokonce se během natáčení i párkrát zasmáli.

Justin Timberlake a Cameron Diaz

Twin PeaksLaura Dern a Kyle MacLachlan

Kyle MacLachlan a Laura Dern

Laura a Kyle spolu chodili několik let, vztah ukončili v roce 1989, ale v roce 2017 se opět sešli před kamerou pro novou sérii populárního seriálu Twin Peaks. Jelikož už od jejich vztahu uteklo hodně vody, oba se tohoto úkolu zhostili s naprostou profesionalitou a bez sebemenších obtíží. Přesto se nevyhnuli tomu, aby se trapnosti situace nesmáli a nepřipadali si divně.

AliasJennifer Garner a Michael Vartan

Seriál Alias se musel vypořádat s těhotenstvím Jennifer Garner, scenáristé nakonec zpracovali tuto skutečnost do scénáře. Otcem dítěte se stal hrdinčin dlouholetý objekt lásky, kterého neztvárnil nikdo jiný než Michael Vartan. S ním chodila Garner několik měsíců po svém prvním rozvodu. Hrát s ním pak v době těhotenství s druhým manželem za zády muselo být skutečně divné.

Michael Vartan a Jennifer Garner

Teorie velkého třeskuKaley Cuoco a Johnny Galecki

Ti dva se seznámili při natáčení a dva roky spolu chodili bez toho, aniž by to kdokoliv tušil. Celý svět se o jejich romanci paradoxně dozvěděl až poté, co svůj vztah ukončili. Ironií osudu je to, že právě v tu dobu začal nabírat na intenzitě vztah jejich hrdinů v seriálu, který nakonec skončil svatbou. Oba jsou prý schopni takové scény natáčet hlavně díky ohromné dávce vzájemné lásky a respektu. Bez toho by to prý nešlo. Naštěstí jsou Johnny s Kaley natolik za dobře, že i když to není snadné, zvládají to bez větších problémů.

Johnny Galecki a Kyley Cuoco

Navíc nemusíme chodit ani nikam daleko. Své by o tom mohli vyprávět i Kryštof Hádek a Tereza Voříšková, kteří si střihli manžele v historickém filmu Hlas pro římského krále. I oni si prošli rozchodem a na obrazovkách pak předváděli romantickou a silnou lásku Karla IV. k jeho první ženě Blance z Valois. Možná by stálo za uváženou, zda by z toho neměl být na filmových školách předmět na jeden semestr. Možná by pak byli herci připravenější. Na druhou stranu, na život vás stejně nejlíp připraví život sám, že? A nejhůře to asi stejně snáší současní partneři herců. Jen si sami představte tu situaci...

Kryštof Hádek a Tereza Voříšková
Ankety
Líbí se vám trailer k Betlémskému světlu?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články