25.7.2018, 09:00

Seriálová Očista má první trailer. A fanoušky filmové série potěší

Seriálová Očista má první trailer. A fanoušky filmové série potěší 4 obrázky v galerii
The Purge | Foto: 2018 USA Network Media, LLC
Filmová Očista si postupem let vypěstovala pověst hororové stálice, kdy se diváci nemusí bát o kvalitu jednotlivých dílů - kvalita se totiž paradoxně lehce zlepšuje.

Po nadějné, ale v rámci tématu nedotažené jedničce, která se odehrával na ploše jednoho domu, se tvůrci odvážně vydali do ulic a tématu to prospělo. Od té doby je Očista zvrhlou, ale žánrově bezpochyby funkční a nápaditou záležitostí. A protože příběh jedné noci, kdy je dovoleno vše, má v rámci příběhů v podstatě nevyčerpatelný potenciál, nabízel se seriálový formát.

Naštěstí to tak vidělo i studio, přemluvilo autora filmové série, aby napsal seriálovou verzi o deseti dílech a dnes se můžeme podívat na první trailer:

Fanoušci nepochybně ocení, že to vypadá jako klasická Očista. Televizní formát z toho nesmrdí na sto honů, což je rozhodně dobře a současně se zdá, že autoři zbytečně neexperimentují a drží se osvědčeného konceptu.

První díl by měl mít premiéru 4. srpna letošního roku. Je otázkou, kdy se seriál podívá k nám (a zda to bude přes klasické televizní kanály nebo skrze nějakou streamovací službu). V kinech se momentálně hraje První očista.

Očista (seriál) | Foto: 2018 USA Network Media, LLC
Očista (seriál) | Foto: 2018 USA Network Media, LLC

Podívej se na Očista online hned teď!

Ankety
Na který z prosincových blockbusterů se těšíte nejvíce?
West Side Story
Spider-Man: Bez domova
Kingsman: První mise
Matrix Resurrections
Jiný/žádný
Nejnovější články:
Načíst další články