Trailer: Celovečerní Panství Downton očekává vaši návštěvu!

Trailer: Celovečerní Panství Downton očekává vaši návštěvu! 4 obrázky v galerii
Panství Downton | Foto: ITV
Příští návštěva oblíbeného panství Downton se odehraje v kinosálech po celém světě, neboť na světlo světa míří filmová podoba tohoto populárního britského seriálu.

Natáčení celovečerní verze probíhalo letos v létě na Highclete Castle a do svých rolí by se v celovečerní verzi měli vrátit všichni představitelé hlavních rolí - Maggie Smith, Michelle Dockery, Hugh Bonneville a Joanne Froggatt.

Autorem scénáře a producentem projektu je tvůrce seriálu Julian Fellowes, režie se měl ujmout podle původních zpráv Brian Percival (natočil šest epizod seriálu), ale nakonec zřejmě neměl čas a tak ho zastoupil jiný režisér seriálu Michael Engler (tři epizody + vánoční speciál). O ději filmové verze bohužel nic bližšího v tuhle chvíli nevíme a první upoutávka na tom nic nemění:

Tipuje se, že bude děj časově zasazen po finále show, které se odehrálo v roce 2015. Filmaři ale nezapomněli zmínit, že diváci nemají očekávat návrat všech postav. A je to poměrně logické, za celých šest sérií, kterých se Panství Downton dočkalo, se v menších či větších rolích přestavilo velké množství herců, nemluvě o neočekávaných úmrtích mnohých charakterů.

Do českých kin zamíří filmová verze Panství Downton 12. září 2019.

Plakát k filmu Panství Downton
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články