6.6.2018, 11:09

Sandra Bullock šéfuje velké filmové loupeži. Debbie a její parťačky zvou zdarma do kin

Sandra Bullock šéfuje velké filmové loupeži. Debbie a její parťačky zvou zdarma do kin 15 obrázků v galerii
Debbie a její parťačky / Cate Blanchett, Helen Bonham Carter, Sandra Bullock | Foto: Warner Bros.
Je jich osm a mají spadeno na "diamantový důl" plný luxusních a po hříchu drahých šperků. Debbie a její parťačky (2018) zaútočí již zítra na vaše smysly a choutky. Pojďte zdarma na čtvrteční premiéru téhle akční kriminálky, která se inspirovala populární sérií Dannyho parťáci. KINOBOX PREMIÉRY jsou tu. Vybírat můžete hned ze tří kin sítě Premiere Cinemas.
Debbie a její parťačky | Foto: Vertical Ent.

Hvězdně obsazený film Debbie a její parťačky volně navazuje na legendární sérii Dannyho parťáci. Debbie a její tým mají smělý plán loupeže, kterou se chystají provést na velkolepé kostýmní gala přehlídce celebrit v newyorském Metropolitním muzeu. Osmičce svérázných žen šéfuje sestra Dannyho Oceana Debbie (Sandra Bullock), kterou doplňuje následující hvězdná "sedma": Cate Blanchett, Anne Hathaway, Rihanna, Helen Bonham Carter, Mindy Kaling, Awkwafina a Sarah Paulson.

Debbie a její parťačky: Trailer

Snímek Debbie a její parťačky režíroval ceněný scenárista, producent, režisér a držitel 4 oscarových nominací Gary Ross (Hunger Games, Velký, Dave). Po megaprůšvihu ženských Krotitelů duchů (2016) je většina filmových kritiků a diváků zvědava, jak se další dámské verze akčně-komediální klasiky Ross a jeho tým zhostil. Vy se to můžete dozvědět mezi prvními a zcela zdarma v rámci KINOBOX PREMIÉR.

Projekce se uskuteční již tento čtvrtek 7. června ve všech tuzemských kinech sítě Premiere Cinemas. V Praze-Hostivaři (19:20), Teplicích (19:00) a Olomouci (19:00). Projekce proběhnou ve spolupráci s Premiere Cinemas a distribuční společností Vertical Entertainment, která snímek do kin přináší.

Debbie a její parťačky | Foto: Warner Bros.

Jak se na projekci zdarma dostat? Vyberte si kino a rezervujte místo v sále - Premiere Cinemas Praha Hostivař, Premiere Cinemas Olomouc, Premiere Cinemas Teplice.

Abyste si účast v kině zajistili, musíte ohodnotit a okomentovat tři filmy v naší databázi (minimálně 250 znaků - nesmyslné komentáře mažeme a nezapočítáváme, můžete být i vyřazeni z pozvánek na další projekce). Poté se aktivuje možnost rezervace. Registrace uzavřeme ve čtvrtek 7. června ve 12:00. Podrobnosti o našich projekcích si můžete přečíst zde.

Anne Hathaway | Foto: Warner Bros. Pictures
Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články