5.6.2018, 15:30

Red Dead Redemption 2: Fanoušky Rockstar Games sběratelka nadchne... až na jednu věc

Red Dead Redemption 2: Fanoušky Rockstar Games sběratelka nadchne... až na jednu věc
Red Dead Redemption 2 | Foto: Rockstar Games

Vydání očekávané open world kovbojky od autorů GTA se nezadržitelně blíží (na pulty obchodů hra dorazí již 26. října) a studio se proto podělilo o obsah všech edic.

Čekají nás, vyjma úplně té nejzákladnější s hrou bez bonusů, tři edice - speciální, ultimátní a sběratelská. Na co se mohou fanoušci Rockstar Games těšit? V prvé řadě jsou tu předobjednávkové bonusy do hry - válečný kůň, survival kit, bonusové peníze do příběhového režimu Red Dead Redemption 2 a peníze do Grand Theft Auta Online. Kdo si navíc hru předobjedná do 31. července, získá ještě k tomu všemu mapu pokladů do příběhového režimu. Ultimátní edice by oproti té speciální měla nabídnout více in game bonusů (pár dalších zbraní, obleků atd.) a hlavně steelbook.

Pro ty největší nadšence pak bude určena sběratelská edice v kovové krabičce, která mimo jiné ukrývá hrací karty, mapu pokladů, puzzle, minci, odznaky nebo katalog. Háček je v ovšem tom, že NEOBSAHUJE hru. Na to při nákupu pozor. Jak jednotlivé edice budou vypadat, se podívejte níže:

Speciální edice | Foto: Rockstar Games
Ultimátní edice | Foto: Rockstar Games
Sběratelská edice | Foto: Rockstar Games
-
-
Související filmy: Red Dead Redemption II

Související články:

Připravuje se film Grand Theft Auto, bude ale o něčem úplně jiném, než byste čekali

V herním světě neexistuje kontroverznější a současně oblíbenější série, než právě Grand Theft Auto. Náklady na jednotlivé díly jsou astronomické, výdělky...

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: