Adrenalin, zábava a luxus. Debbie a její parťačky se rozhodnou vykrást "diamantový důl"

Adrenalin, zábava a luxus. Debbie a její parťačky se rozhodnou vykrást "diamantový důl" 5 obrázků v galerii
Debbie a její parťačky | Foto: Vertical Ent. / trailer
Budou to dva roky, co se v kinech objevila ženská verze Krotitelů duchů (2016). "Krotitelky" nicméně byly mnohým k smíchu, což by v nové verzi "mužské" klasiky již brzy mohla napravit jiná obdobná novinka. Akční film Debbie a její parťačky (2018), který vstoupí do českých kin ve čtvrtek 7. června, se inspiroval vynalézavou sérií Dannyho parťáci a do svého čela obsadil nebývalé množství hereckých hvězd. Sandru Bullock a spol. režíruje Gary Ross, autor prvních Hunger Games (2012).
Debbie a její parťačky odhalují své schopnosti na charakterových plakátech Debbie a její parťačky odhalují své schopnosti...

Režisér Gary Ross (série Hunger Games) má před sebou nelehký úkol - nejenže...

Je jich osm, šéfuje jim sestra Dannyho Oceana Debbie v podání Sandry Bullock a neusilují o nic menšího než o to ukrást šperky na velkolepé kostýmní gala přehlídce celebrit v newyorském Metropolitním muzeu.

Stejně jako v případě Dannyho parťáků půjde i v tomhle filmu z velké části o náročné přípravy na akci, kde sebemenší chybička může způsobit neblahé následky. Sandře Bullock budou pomáhat následující hvězdné parťačky: Cate Blanchett, Anne Hathaway, Rihanna, Helen Bonham Carter, Mindy Kaling, Awkwafina a Sarah Paulson.

Debbie a její parťačky: Trailer

Chcete vidět akčně-kriminální pecku Debbie a její parťačky mezi prvními? Máte příležitost. Předpremiéra snímku se uskuteční ve středu 6. června od 19:00 v multiplexech PREMIERE CINEMAS v Praze, Teplicích a Olomouci v rámci tématického večeru PREMIERE LADIES. Od 18:00 bude probíhat doprovodný program, takže si užijete welcome drink, filmový kvíz nebo tombolu o hodnotné ceny.

Debbie a její parťačky - příprava na akci | Foto: Vertical Ent.

Chcete si vyjít s kámoškami a vidět Debbie a její parťačky v předpremiéře zcela zdarma? Ve spolupráci se sítí multikin Premiere Cinemas pořádáme soutěž o 4x2 vstupenky (2x2 do Prahy, 2 do Olomouce, 2 do Teplic).

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci na výhru dosáhnout? Do pátku 1. června 2018 do 12:00 napište 3 nové komentáře k filmům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "debbie") zašlete váš nick name a pobočku kina, kam (Praha, Olomouc, Teplice) byste na film chtěli jít. 4 vylosovaní šťastlivci vyhrají po dvou vstupenkách na akci PREMIERE LADIES.

Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články