13.5.2018, 16:00

Fanoušci berou situaci do vlastních rukou - natočí mini-sérii o Batmanovi

Fanoušci berou situaci do vlastních rukou - natočí mini-sérii o Batmanovi
Batman: Master of Fear | Foto: Red Fist Productions

Minulý rok přišly společnosti Red Fist Productions a Ex Nihilo Films s pilotním dílem plánované mini-série Batman: Master of Fear, v níž se temný rytíř musí po 3 letech, kdy byl mimo Gotham, vrátit do města, aby čelil nové vlně zločinu.

Než se pustíme dál, dáme si onen pilot, ať máte představu, o čem je řeč:

Batman: Master of Fear časově předchází animovanému seriálu Batman budoucnosti, jemuž se nedostalo takové pozornosti, jakou by si zasloužil. 

Autoři hraného prequelu se nyní rozhodli vydat na IndieGogo, aby svůj projekt mohli rozšířit. Konkrétně chtějí vybrat pět tisíc dolarů na druhou epizodu, přičemž - pokud se kampaň setká s úspěchem- budou v práci pokračovat. Níže se můžete podívat na trailer na zmíněný druhý díl:

Pokud vás projekt zaujal, můžete ho podpořit zde. Pro fanoušky komiksů je zde hned několik zajímavých perků, od komiksu po rekvizity přímo z placu.

-
-
Související filmy: Batman: Master of Fear

Související články:

Možná si myslíte, že už jste na silnici potkali všechno. To jste nebyli v Kanadě!

Maskovaný strážce pořádku má možná pověst člověka, jehož není dobré zdržovat, ale ani to policistům v Kanadě nezabránilo, aby ke krajnici Batmana neposlali.

Trajektorie padajícího Batmana aneb Temný rytíř by nevstal

Realita někdy bolí, říká se. V případě komiksových hrdinů to platí obzvláště. Ač se filmaři snaží přiblížit skutečnosti, jak jen to jde, z pohledu...

Na kolik vyjde stát se Batmanem?

Obrněné vozidlo: 18 milonů dolarů, výcvik armádního pilota: 500 tisíc. Jsou věci, které si za peníze nekoupíte. Být Batmanem mezi ně ale nepatří...

Tak jak to bude - zůstává Ben Affleck u Batmana nebo ne?

Pokud jsme si mysleli, že tanečky Daniela Craiga okolo další bondovky byly otravné, podcenili jsme to, jakou komedii rozehraje Ben Affleck s Batmanem.

Nudí vás už všechny ty digitální komiksové filmy? Přichází animovaný Batman Ninja!

Už se to trochu zajídá. Marvel o něco úspěšněji bojuje se stagnací střídáním žánrů, jakkoli je ale fajn takový Doctor Strange ve stylu Počátku, v jádru je...

Kdo je nejžhavějším adeptem na nového Batmana?

Přesně tak, temný rytíř podle všeho bude zase měnit tvář. Ben Affleck už nějakou dobu dává najevo, že ho účast v DC universu nebaví (a docela dost je to...

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: