8.5.2018, 17:30

Tyhle hrátky v džungli vás dostanou! Jumanji je blízko miliardě a filmovému pokračování

Tyhle hrátky v džungli vás dostanou! Jumanji je blízko miliardě a filmovému pokračování
Jumanji: Vítejte v džungli! | Foto: Sony / Columbia

Byl z toho na přelomu let 2017 / 2018 poměrně nečekaný kinohit. Jumanji: Vítejte v džungli! (2017) totiž navazoval na klasiku s Robinem Williamsem, od jejíhož zrodu uplynulo přes 20 let. Dwayne "Rock" Johnson a ostatní to nicméně dokázali a z Jumanji: Vítejte v džungli! se stal blockbuster atakující 1 miliardu dolarů.

Jumanji 3: Studio si vybralo scenáristy, režiséra i obsazení Jumanji 3: Studio si vybralo scenáristy, režiséra i obsazení

O tom, že další díl Jumanji bude, nepochybujeme již nějakou dobu. Nový film...

Aktuálně má snímek na kontě 962 mega, miliardovou hranici nejspíš nepokoří, ale nemalý finanční obnos brzy připutuje z fyzických nosičů. Navíc se již v únoru objevily zprávy, že se začíná uvažovat o vzniku snímku s pracovním názvem Jumanji 3. Samotné studio Sony přiznalo, že podobný úspěch nečekalo. Nové Jumanji: Vítejte v džungli! přineslo kombinaci akce, dobrodružné trikové podívané a komediální zábavy a stejný mix si drží i skladba bonusových materiálů, které samotný film doplňují na DVD, Blu-ray nebo UHD. Zábavu obstará pirátský videoklip, který natočil Jack Black, a oblíbený gag reel seskládaný z nepovedených záběrů.

Nadstavbová videa čítají dohromady zhruba 50 minut. Reportáže z natáčení a pohled na to, jak vznikaly trikové a akční sekvence doplňují rozhovory s herci i tvůrci. Jeden speciální bonus je věnován též starému (dobrému) Jumanji (1995) s Robinem Williamsem a momentům v aktuálním pokračování, které na původní film navazují. 

3 z vás se mohou těšit na DVD s filmem Jumanji: Vítejte v džungli! | Foto: Bontonfilm CZ

Chcete si užít nové Jumanji na DVD spolu se všemi bonusy? Máte možnost. Ve spolupráci se společností Bontonfilm CZ pořádáme soutěž o 3 DVD s filmem.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci na výhru dosáhnout? Do středy 16. května 2018 do 10:00 napište 3 nové komentáře k filmům z databáze Kinobox.cz (delší než 250 znaků) a na e-mail soutez@kinobox.cz (předmět: "dzungle") zašlete váš nick name a pobočku kina, kam (Praha, Olomouc, Teplice) byste na film chtěli jít. 3 vylosovaní šťastlivci vyhrají DVD s filmem Jumanji: Vítejte v džungli!.

-
-
Lukáš Král
Autor:
Lukáš Král

Související články:

Nejlepší filmy nejlépe placeného herce planety? Rychlá a zběsilá série, Mumie a plastoví vojáčci

Někdejší wrestler s přezdívkou The Rock vyrazil před lety odvážně na filmová plátna a později proslul jako policajt Hobbs v sérii Rychle a zběsile. Nyní má...

Jumanji 3: Studio si vybralo scenáristy, režiséra i obsazení

O tom, že další díl Jumanji bude, nepochybujeme již nějakou dobu. Nový film s Dwaynem Johnsonem je v kinech necelé dva měsíce a vyděláno má 858 milionů.

Z Jumanji: Vítejte v džungli! je jeden z nejpřekvapivějších hitů posledních let

Třetí víkend za sebou se udrželo volné pokračování klasiky Robina Williamse na prvním místě amerického žebříčku. A nevypadá to, že by filmu docházel dech.

Recenze: Jumanji: Vítejte v džungli - pokračování kultovní komedie Robina Williamse

Čtyři teenageři jsou (v současnosti) vcucnuti do začarované videohry z 90. let, kde získají těla herních "avatarů" a musejí někam donést diamant, aby se...

Kouzelná kniha, Jack Black a přehlídka monster. Fantasy Husí kůže připomíná klasiku Jumanji.

Vypadá to docela nevinně. Teenager Zach (Dylan Minnette) se přestěhuje na maloměsto a zakouká se do krasavice Hanny (Odeva Rush). Jenže to má háček -...

Ankety

Můj nejoblíbenější Shymalanův překvapivý zvrat je z filmu...
  • Šestý smysl
  • Vyvolený
  • Znamení
  • Vesnice
  • Stalo se
  • The Visit
  • Rozpolcený

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: