4.5.2018, 13:30

God of War láme rekordy - jde o nejrychleji prodávanou PS exkluzivitu! (+ vyhlášení soutěže)

God of War láme rekordy - jde o nejrychleji prodávanou PS exkluzivitu! (+ vyhlášení soutěže)
God of War | Foto: Santa Monica Studio

Společnost Sony oznámila rekordní prodeje nového dílu God of War - po pouhých třech dnech od uvedení na trh se prodalo neskutečných 3.1 milionů kopií!

Titul God of War se tak stal historicky nejrychleji prodávající se exkluzivní hrou pro konzole PS4. Jde o to působivější číslo, že nevyšla na žádné jiné konzole a nabízí pouze single player. Blake Jorgensen se musí nyní cítit hodně hloupě za nedávné prohlášení, že lidé příběhové hry nechtějí.

“Rád bych osobně poděkoval milionům fanoušků z celého světa, kteří se rozhodli prožít další příběh s Kratosem. Jejich podpora je je pro nás inspirací a důvodem, proč se snažíme každý den posunout hranice herních zážitků. Rád bych také poděkoval úžasnému týmu Santa Monica Studio. Jsme rádi, že si naší hru užívá tolik fanoušků a sdílí své oblíbené záběry ze hry, které si budeme pamatovat po mnoho let,” řekl Shannon Studstill ze studia.

A teď už k tomu, proč jste nejspíš přišli - vyhlášení vítězů o tři kódy ke hře God of War, které nám do soutěže laskavě věnovala česká pobočka PlayStationu. Vítězům již nyní závidíme spousty hodin kvalitní zábavy:)

Digitální kód na hru vyhrávají:

Akiyama
kapibara
Django84

Výhercům gratulujeme, ostatním přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích.

God of War | Foto: SIE Santa Monica Studio
God of War | Foto: SIE Santa Monica Studio
-
-
Související filmy: God of War

Související články:

Recenze: God of War - důkaz, že novou generaci konzolí (zatím) nepotřebujeme

Série God of War vždy měla na herní scéně poměrně unikátní místo. Na jedné straně relativně prostá rubačka, kde si většinou hráč vystačil s divokým bušením...

God of War: Přichází nový král videoher?

Série God of War má v rámci "rodinného stříbra" konzolové éry společnosti Sony poměrně unikátní pozici - je s hráči již od druhého PlayStationu. Kratos od...

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
  • Určitě!
  • Vůbec.
  • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: