13.6.2019, 21:00

Trailer: Animovaný seriál Rychle a zběsile je tu!

Trailer: Animovaný seriál Rychle a zběsile je tu! 7 obrázků v galerii
Fast & Furious: Spy Racers | Foto: DreamWorksTV
Když už jsme mysleli, že se rodina rozpadne, přišel někdo s kreativním řešením - pokud se nesnesou rozhádaní herci z masa a kostí, zvládnou to ti animovaní!

Animovaný seriál Rychle a zběsile přivádí k životu společnosti Netflix a DreamWorks Animation Television. Dnes tu máme první kratičké dráždidlo:

Fast & Furious: Spy Racers produkují Vin Diesel, Neal H. Moritz a Chris Morgan, tedy hlavní jména hrané filmové série. Zatímco v té bychom nadále měli sledovat partičku okolo Doma Torreta, kreslená show se zaměří na příběh jeho bratrance Tonyho, který chce jít v Domově šlépějích.

Tony je úplně nová postava, kterou jsme ve filmech neviděli. V seriálu se nechá společně s přáteli zrekrutovat vládní agenturou, aby infiltroval elitní závodní ligu a tím pomohl svrhnout světovou zločineckou organizaci.

Nebylo uvedeno, kdy se animované Rychle a zběsile na Netflix přesně podívá, ale čekat bychom podle traileru neměli dlouho. Na výsledek jsme na Kinoboxu hodně zvědaví - Americký táta nasadil laťku poměrně vysoko...

Ankety
Těšíte se na nového Batmana?
Ano
Ne
TOPlist