Rychle a zběsile 9: Největší hvězda série dost možná ve filmu nebude

Rychle a zběsile 9: Největší hvězda série dost možná ve filmu nebude 4 obrázky v galerii
Rychle a zběsile 5 | Foto: Universal Pictures
Svár mezi Vinem Dieselem a Dwaynem Johnsonem jsme na Kinoboxu v článcích několikrát probírali. Samotné hvězdy se k tomu extra vyjadřovat nechtěly, vešlo ale v obecnou známost, že měli pánové během natáčení Rychle a zběsile 8 určité neshody. Není jisté, kvůli čemu se vlastně rozhádali, nejpravděpodobnější je ale varianta, že Diesel úplně dobře nenese popularitu Johnsona, který si sérii postupně krade pro sebe (a to se Dieselovi jako alfa samcovi přirozeně nelíbí).

Do téhle chvíle šlo každopádně pořád o spekulace. Těm je konec. Reportér magazínu Rolling Stone John Eells zpovídal Dwaynea Johnsona kvůli jeho novince Rampage: Ničitelé a mimo jiné se zeptal na to, zda opravdu museli - kvůli nevraživosti - natáčet s Vinem Dieselem společné scény pro Rychle a Zběsile 8 odděleně. Johnson odpověděl, že to tak skutečně je a že v žádné scéně ve filmu ve skutečnosti nejsou spolu (pokud tedy vidíme jednu z postav přes rameno druhé, museli tvůrci při natáčení využít dvojníky).

Rychle a zběsile: Postava Hobbse, kterou hraje Dwayne Johnson, byla původně určena pro úplně jiný typ herce Rychle a zběsile: Postava Hobbse byla původně určena pro jiného herce

Dwayne Johnson se k sérii Rychle a zběsile připojil v pátém díle a okamžitě se stal její nedílnou součástí. Jeho agent Hobbs, původně najatý na...

Když se poté Eells zeptal, co přesně se pokazilo, uvedl Johnson následující: "Několikrát jsme to s Vinem probírali, i tváří v tvář za zavřenými dveřmi a došlo nám, že máme úplně odlišnou filozofii jak přistupovat k natáčení a spolupráci. Chvíli mi trvalo, než jsem si to ujasnil, ale jsem rád, že mám konečně jasno. Ať už spolu budeme ještě pracovat nebo ne."

Následovala logická otázka, zda se Johnson vrátí v Rychle a zběsile 9. A herec odpověděl, že si není tak úplně jistý. Momentálně je pro něj důležitý spin-off Hobbs and Shaw. Dieselovi dle svých slov přeje vše nejlepší a po tom, co si mezi sebou udělali jasno, mu nemá nic za zlé. Poslední část ale nakonec s úsměvem opravil a reportérovi řekl, že "může smazat tu část, že Dieselovi nemá nic za zlé. Prostě mají mezi sebou jasno a víc nic".

Z rozhovoru bylo patrné, že je Johnson nad věcí a není se čemu divit. Momentálně platí za nejúspěšnějšího herce planety a jeho cena každým rokem roste. To se o Dieselovi říct nedá. A možná by si na to měl konečně zvyknout. Doby, kdy patřil mezi největší esa Hollywoodu, jsou dávno pryč.

Rychle a zběsile 8 | Foto: Universal Pictures
Rychle a zběsile 8 | Foto: Universal Pictures

Podívej se na Rychle a zběsile 9 online hned teď!

Ankety
Na který z prosincových blockbusterů se těšíte nejvíce?
West Side Story
Spider-Man: Bez domova
Matrix Resurrections
Jiný/žádný
Nejnovější články:
Načíst další články