Sekla Cameron Diaz s herectvím?

Sekla Cameron Diaz s herectvím? 4 obrázky v galerii
Sex Tape | Foto: Sony Pictures Entertainment
Cameron Diaz si poprvé podmanila diváky jako vyvolená bláznivé Masky v podání Jima Carreyho (rok 1994). Od té doby si na konto nastřádala slušné množství hitů.

V roce 2002 natočila s Christinou Applegate a Selmou Blair nic moc komedii Prostě sexy. Film nijak nezaválel u kritiky ani diváků, ale přesto se někdo z nějakého důvodu Blair nedávno zeptal, zda je šance na pokračování. Blair uvedla, že "by sequel ráda natočila, ale Cameron skončila s herectvím". 

Což všechny překvapilo, protože o nějakém odchodu do důchodu Diaz nikdy nemluvila. Jistě, poslední filmy natočila v roce 2014 (komedie Jedna za všechny a Sex Tape), ale náročnější projekt herce čas od času donutí k nějaké té pauze mezi natáčením. V tomhle případě je ale "na vině" opravdu odchod do důchodu, což potvrdila sama Diaz v Entertainment Weekly slovy "doslova nic nedělám, vážně jsem odešla do hereckého důchodu".

Diaz se v roce 2015 v lednu vdala za hudebníka Benjiho Maddena a evidentně jí manželství vyhovuje více než herecká kariéra. Uvidíme, zda se její názor změní. Ve stejném čísle mimochodem Applegate uvedla, že ona sama k něčemu podobnému také směřuje. Podrobněji to ale neprobírala.

Maska | Foto: New Line Cinema
Prostě sexy | Foto: Columbia Pictures
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články