16.3.2018, 19:00

Deadpool 2 je možná v problémech. Zachrání ho záporák Joshe Brolina?

Deadpool 2 je možná v problémech. Zachrání ho záporák Joshe Brolina?
Josh Brolin jak Cable

Pokud je komiksový film, na který se těší i ti, jimž maskovaní hrdinové lezou krkem, je jím bez debat Deadpool 2. Ukecaný žoldák ukázal prvním dílem vztyčený prostředníček všemu, co nyní považují v Hollywoodu za (pro komerční úspěch) přijatelné a od diváků si vysloužil nejen velký potlesk, ale i velké peníze.

První Deadpool měl to štěstí, že mu jeho tvůrci dali opravdu vše, včetně dobrovolného přijetí nižšího rozpočtu, aby měli volné ruce. Přestože by jeden čekal, že takový tým bude držet pohromadě i pro pokračování, vypadl z kola režisér Tim Miller, jehož nahradil David Leitch (John Wick, Atomic Blond). Šlo o chybné rozhodnutí? Možná. Film má za sebou první testovací projekce, které podle ohlasů nedopadly příliš dobře a i Josh Brolin potvrdil, že je nyní se štábem v kanadském Vancouveru a pracuje na přetáčkách pro film.

Bude se Deadpool 2 přestříhávat kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování? Bude se Deadpool 2 přestříhávat kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování?

Máme pár dní po Zlatých glóbech, které se nesly v duchu aktivismu a velké reakce na vlnu sexuálních obtěžování, které zaplavily...

Co přesně první reakce říkají? Údajně je film o 30 minut delší než jeho předchůdce a přitom má slabší děj, tvůrci prý naprosto plýtvají postavou Vanessy (Deadpoolova milá v podání Moreny Baccarin) a v příběhu je údajně přešlap srovnatelný s tím, co kdysi předvedli tvůrci Vetřelce ³. Tady budu jen hádat, ale trojka vetřelčího universa byla ve své době extrémně kritizovaná hlavně proto, že zabitím dvou důležitých postav mimo záběr de facto smetla možnosti, jaké jí nabízel konec dvojky. Je tedy dost možné, že něco takového udělali i tvůrci Deadpoola 2.

Než ale začnete házet chimichangu do žita, je třeba dodat, že do premiéry filmu ještě zbývají dva měsíce a střih nebyl zdaleka finální. Foxové si zkrátka jen testovali natočený materiál. Podle šéfredaktora Revenge of The Fans se navíc má situace trochu jinak - film samotný vyvolal prý na projekcích nadšení, jen jedna věc divákům vadila (čímž jsme nejspíš zpátky u Vetřelce ³) a studio ji nehodlá měnit. Co naopak hodlá udělat - a proto prý nyní probíhají dotáčky - chce přidat více scén s postavami Domino (Zazie Beetz) a Cableem (Josh Brolin), na které reagovalo publikum maximálně pozitivně.

Foxové momentálně na svých oficiálních stránkách film označují názvem The Untitled Deadpool Sequel a pořád se neví, zda jen hledají nový název nebo to bude opravdu takhle meta a dvojka se bude jmenovat "Nepojmenovaný sequel Deadpoola" (jindy bychom si na to nevsadili, ale zrovna u téhle série je možné naprosto cokoli). Do českých kin snímek dorazí 17. května 2018.

Deadpool 2
Deadpool 2
-
-

Související články:

Avengers: Infinity War to nekončí aneb Na jaké marvelovky ještě letos můžete vyrazit?

Marvel to do nás solidně hustí. Po nedávném a úspěšném Thorovi: Ragnarok (2017) a Black Pantherovi (2018) nás už tento čtvrtek čeká první část velkolepého...

Deadpool 2 má nový trailer. A víc dnes vidět nepotřebujete, vážně

Ukecaný žoldák se připomíná v novém traileru, aby rozmělnil zlé internetové hlasy, které tvrdí, že první testovací projekce dvojky nedopadly příliš dobře.

Deadpool v novém traileru svérázně představuje záporáka Cablea

Ukecaný žoldák se již brzy vrátí do kin a protože za velký úspěch prvního filmu mohla i promyšlená mediální masáž, ani dvojka tuhle část nepodceňuje.

Bude se Deadpool 2 přestříhávat kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování?

Máme pár dní po Zlatých glóbech, které se nesly v duchu aktivismu a velké reakce na vlnu sexuálních obtěžování, které zaplavily Hollywood.

Deadpool se chystá na Den díkuvzdání a přináší nové záběry z připravovaného filmu

Dnešní den patří komiksu. Před pár hodinami jsme vám přinesli recenzi na Ligu spravedlnosti (2017) a teprve před pár desítkami minut se do éteru dostalo...

Deadpool 2: Při natáčení zemřela kaskadérka

Natáčení akčních scén není žádná legrace. Ledacos jde samozřejmě nahradit digitálními efekty, nikdy to ale nepůsobí tak dobře. Nic proti digitálním...

Ankety

Máte radši dabing, nebo titulky?
  • Dabing
  • Titulky
  • Jak kdy
více k tématu:
Dabing, nebo titulky? Český divák má jasno
Na které pokračování se Stallonem se nejvíc těšíte?
  • Creed 2
  • Rambo 5
  • Plán útěku 2
  • Expendables: Postradatelní 4
více k tématu:
Stallone otočil a Rambo 5 nakonec bude! Máme první plakát místo slibů

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: