Jurský svět 3 má datum premiéry a režiséra Star Wars

Jurský svět 3 má datum premiéry a režiséra Star Wars 3 obrázky v galerii
Jurský svět
Na Jurský svět 2 budeme moci do kin vyrazit letos v létě a studio nemá důvod pochybovat o jeho úspěchu. Předchozí díl vydělal po celém světě 1.5 miliardy dolarů, takže je jisté, že pokračování nebude tratit. A není proto na co čekat.

Studio Universal již dalo zelenou Jurskému světu 3 a dokonce je již hotový námět. Napsali ho společně Colin Trevorrov společně s Derekem Connollym, přičemž scénář následně rozpracuje Trevorrov společně s Emily Carmichael

Trevorrow s Connollym napsali scénáře pro první dva filmy a Trevorrow i jedničku režíroval. Proč tedy přijali do scenáristického týmu novou krev? Connolly uvedl, že chtějí v sérii udržet svěží přístup, což je určitě správná myšlenka. Ostatně, každý díl režíruje někdo jiný, tak proč by to samé nemohlo fungovat u scénáře. Je samozřejmě otázkou, jestli je Carmichael vhodným doplňkem. Na svém kontě má zatím jen projekty ve výrobě (mimo jiné sequel Pacific Rim: Povstání), ale studio jí věří, tak to zkusíme taky.

A kdo film natočí? Ke kormidlu se vrátí Trevorrov, po němž druhý díl v sérii převzal J.A. Bayona (Nic nás nerozdělí). Proč Trevorrov rovnou nerežíroval i dvojku? S největší pravděpodobností neměl čas kvůli přípravě Star Wars IX.

Jurský svět 3 má předběžné datum premiéry stanoven na 11. června 2021.

Jurský svět
Jurský svět: Zánik říše
Ankety
Máte rádi seriál Peaky Blinders?
Ano!
Ne
Ujde
Neznám ho
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist