22.2.2018, 16:51

Martin Scorsese se spojil s tvůrcem Vikingů a společně oživí římské cézary!

Martin Scorsese se spojil s tvůrcem Vikingů a společně oživí římské cézary! 4 obrázky v galerii
Stvořitel Vikingů Michael Hirst a Martin Scorsese oživí římské cézary
Režisér Martin Scorsese našel svůj další projekt. Půjde o zcela nový televizní seriál a pro jeho vznik oslovil tvůrce úspěšné série Vikingové Michaela Hirsta.

Projekt se jmenuje The Caesars a bude se zabývat mládím a elánem prvních vládců antického Říma, počínaje Gaiem Juliem Caesarem.

Pilotní díl seriálu byl napsán spolu se základní dějovou linkou pro celou první sérii. Filmaři si od projektu slibují úspěch a již nyní hovoří o více jak dvou sériích. Natáčení by mělo začít příští rok v Itálii.

Martin Scorsese | Foto: Paramount Pictures

Hirst řekl, že Scorsese je Římem nadšený a že chtěl film nebo seriál o něm natočit již dávno. „Miluje období starého Říma a mnoho o něm ví,“ uvedl Hirst. „Dokonce si i telefonoval s Justinem Pollardem, mým odborným poradcem na historii, a část rozhovoru vedli v latině, debatovali o zdrojích, ze kterých budou příběhy vycházet, i římském básnictví.“

Mlčení / Martin Scorsese a Andrew Garfield

A nutno uznat, že nikoho lepšího si pro spolupráci Scorsese vybrat nemohl. Michael Hirst totiž nestojí jen za ohromným úspěchem Vikingů, ale je též autorem scénářů k filmům jako Královna Alžběta nebo seriálům Tudorovci či Borgiové.

Seriál Vikingové

Na jakékoli bližší informace je samozřejmě ještě brzy, ale i tak to zní více než zajímavě. Schválně, koho filmaři osloví ohledně jednotlivých vládců Říma?

Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články