Když lentilka obživne a z Mrazíka je rapující černoch. Poznáte slavné herce v reklamách?

Když lentilka obživne a z Mrazíka je rapující černoch. Poznáte slavné herce v reklamách?
Danny DeVito
Na ikonické herce nenerazíte jen ve filmech, ale i v reklamách. Nedávné finále Super Bowlu bylo takovou přehlídkou komerčních videí a filmových trailerů, které zadavatelé vyvažovali tak říkajíc zlatem. Začátkem března se do České republiky vrátí další ročník Noci reklamožroutů, tak se pojďme na nějaké ty zajímavé reklamy se slavnými filmovými herci podívat.

Super Bowl 2018 probíhal v neděli 4. února a kromě žně nových filmových trailerů přinesl též celou řadu reklam (takzvaných commercials), v nichž se představila plejáda známých herců. Morgan Freeman, Danny DeVito, Rebel Wilson a další dostali tučné honoráře a vy si je můžete užít v polohách, které neznáte ani z jejich nejodvážnějších filmů. Jeden reprezentativní sestřih nejaktuálnějších commercials najdete například zde:

Na známé herecké tváře jistojistě narazíte i na blížící se PlayStation Noci reklamožroutů, která bude mít v České republice hned dva večery nabušené komerčními videi. V pražské Lucerně se "reklamožrouti" sejdou v pátek 2. března, v brněnské Flédě bude pětihodinová přehlídka na programu ve čtvrtek 8. března 2018.

Na programu budou reklamy chytré i hloupé. Nudné, lokální i exotické. Usedíte a ukoukáte téměř tři stovky krátkých videí z padesáti zemí světa? Je to výzva, před kterou se třese i nechvalně známý alzácký mimozemšťan.

Pro všechny příznivce této tradiční přehlídky jsme si přichystali drobný kvíz-novou redakční hru, která prověří vaše znalosti.

Jako motivaci, abyste se do hry pustili, přinášíme ve spolupráci s organizátory Noci reklamožroutů soutěž o 2x2 vstupenky na pražskou a brněnskou část programu.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci na jednu z výher dosáhnout? Zúčastněte se naší nové redakční hry a získejte na první pokus co nejvíce bodů. Z 20 nejúspěšnějších vylosujeme 4 výherce. Bodování soutěže uzavřeme v pátek 23. února v 17:00.

Ankety
Kterou filmovou drsňačku máte nejraději?
Artemisia
Sarah Connorová
Furiousa
Xenia Onatoppová
Nevěsta
Ellen Ripleyová
Eden Sinclairová
Sofia
Laurie Strodeová
Vojín Vasquezová
Jiná
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist