17.2.2018, 13:00

Když lentilka obživne a z Mrazíka je rapující černoch. Poznáte slavné herce v reklamách?

Když lentilka obživne a z Mrazíka je rapující černoch. Poznáte slavné herce v reklamách?
Danny DeVito

Na ikonické herce nenerazíte jen ve filmech, ale i v reklamách. Nedávné finále Super Bowlu bylo takovou přehlídkou komerčních videí a filmových trailerů, které zadavatelé vyvažovali tak říkajíc zlatem. Začátkem března se do České republiky vrátí další ročník Noci reklamožroutů, tak se pojďme na nějaké ty zajímavé reklamy se slavnými filmovými herci podívat.

Super Bowl 2018 probíhal v neděli 4. února a kromě žně nových filmových trailerů přinesl též celou řadu reklam (takzvaných commercials), v nichž se představila plejáda známých herců. Morgan Freeman, Danny DeVito, Rebel Wilson a další dostali tučné honoráře a vy si je můžete užít v polohách, které neznáte ani z jejich nejodvážnějších filmů. Jeden reprezentativní sestřih nejaktuálnějších commercials najdete například zde:

Na známé herecké tváře jistojistě narazíte i na blížící se PlayStation Noci reklamožroutů, která bude mít v České republice hned dva večery nabušené komerčními videi. V pražské Lucerně se "reklamožrouti" sejdou v pátek 2. března, v brněnské Flédě bude pětihodinová přehlídka na programu ve čtvrtek 8. března 2018.

Na programu budou reklamy chytré i hloupé. Nudné, lokální i exotické. Usedíte a ukoukáte téměř tři stovky krátkých videí z padesáti zemí světa? Je to výzva, před kterou se třese i nechvalně známý alzácký mimozemšťan.

Pro všechny příznivce této tradiční přehlídky jsme si přichystali drobný kvíz-novou redakční hru, která prověří vaše znalosti.

Jako motivaci, abyste se do hry pustili, přinášíme ve spolupráci s organizátory Noci reklamožroutů soutěž o 2x2 vstupenky na pražskou a brněnskou část programu.

Co musíte udělat pro to, abyste měli šanci na jednu z výher dosáhnout? Zúčastněte se naší nové redakční hry a získejte na první pokus co nejvíce bodů. Z 20 nejúspěšnějších vylosujeme 4 výherce. Bodování soutěže uzavřeme v pátek 23. února v 17:00.

-
-
Lukáš Král
Autor:
Lukáš Král
Související osoby: Morgan Freeman, Rebel Wilson, Danny DeVito

Související články:

V Rusku mají herci smůlu - v reklamě si "zahrají", ať chtějí nebo ne

Jsou oblíbení po celém světě a jejich tváře snadno poutají pozornost. Jeden by proto čekal, že je lepší nepokoušet štěstí a nevyužívat je bez jejich...

Bez mobilních aplikací bychom byli v... Reklamožrouti opět zaútočí na česká kina!

Krátké spoty, které jinde neuvidíte. Bohatě zafinancované klipy podporující prodej produktů. Nebo bohulibá videa vybízející k prohlubování solidarity a...

Exotika, nuda, hloupost i vtip. Blíží se další "Noc reklamožroutů"

Pětihodinová přehlídka nejlepších reklam z celého světa zahájila předprodej vstupenek. PlayStation Noc reklamožroutů 2018 proběhne v pražském kině Lucerna...

Napálili nás. Nový Krokodýl Dundee nebude, jde o reklamu na podporu turismu

Pár dní zpátky nečekaně doputoval na internet teaser na nový díl Krokodýla Dundeeho, v němž by slavného lovce hledal v buši jeho ztracený syn Brian.

Recenze: Zakladatel aneb Reklamní video současného řetězce rychlého občerstvení?

Říká vám něco jméno "Raymond Kroc"? Pokud ho neznáte, znáte jistě aspoň jeho dílo, protože nebýt tohoto Američana (s českými kořeny), pravděpodobně bychom...

Světoznámý reklamní tvůrce Zachariáš se dočkal. Pro HBO natočí dramatickou Pustinu.

Společnost HBO Europe vstupuje do produkce dalšího ambiciózního projektu, který se připojí k portfoliu úspěšných titulů z originální produkce, jakými jsou...

Ankety

Půjdete do kina na Nabarvené ptáče?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: