14.2.2018, 15:00

Kung Fury II: Michael Fassbender v pokračování hitu, kde se sešli dinosauři, Hitler a Hasselhoff

Kung Fury II: Michael Fassbender v pokračování hitu, kde se sešli dinosauři, Hitler a Hasselhoff
Michael Fassbender

Před třemi lety zbořila internet půlhodinová pocta béčkovým osmdesátkám Kung Fury, kterou natočil švédský amatérský nadšenec David Sandberg. Nyní chystá celovečerní verzi (respektive pokračování) s názvem Kung Fury II: The Movie.

Původní film se opravdu těžko popisuje, protože jde o něco tak šíleného, ujetého a současně opravdu dobře promyšleného, že je jednodušší se přesvědčit na vlastní oči (připravte se na absurdní humor, filtry, policistu s dinosauří hlavou, Hoffa, zběsilou přepálenou akci a animovanou část). Základ je nicméně následující: polda Kung Fury se vydá zpátky v čase, aby zabil největšího mistra bojových umění - Adolfa Hitlera aka Kunga Führera.

Kung Fury: Celý film

Jak sami uznáte, jde o ultimátní fanouškovský projekt, který už asi víc vzdát hold béčkovým akčním osmdesátkám ani nemohl. K filmu mimochodem vznikl odpovídající videoklip s Davidem Hasselhoffem:

Vzhledem k nadšeným ohlasům bylo jen otázkou času, než dojde na celovečerní verzi. Nakonec ji natočí sám Sandberg a její pracovní název je Kung Fury II: The Movie. Sandberg si současně zopakuje roli Furyho, přičemž ve dvojce bude cestovat časem i prostorem, aby bojoval s novým padouchem. Nebylo řečeno, kdo si ho zahraje, vzhledem k tomu, že byl do "významné role" obsazen Michael Fassbender a za dobrou stranu kope Fury, můžeme ale očekávat, že s ním poměří záporácké síly právě Fassy.

Ani v pokračování přirozeně nebude chybět David Hasselhoff. Natáčení by mělo začít již letos v létě. Zatím není jisté, zda se počítá s uvedením do kin, nebo bude snímek uveden (podobně jako první díl) na internetu. V současné době se pro podobný projekt nabízí využít k distribuci službu alá Netflix.

Kung Fury
Kung Fury
-
-

Související články:

Zapomeňte na Jurský svět. V tomhle filmu se vojáci postaví zombie-dinosaurovi!

Máme víkend, takže je čas na trochu té ideální zábavy. A protože jsme si trailer na nový díl Žraločího tornáda vystříleli přes týden, dáme si den... zombie...

Konečně na to došlo: Arnold Schwarzenegger bude prezidentem USA!

Čekali jsme, kdy to přijde. Ostatně už tvůrci sci-fi Demolition Man správně předpověděli, že jednou bude Arnold Schwarzenegger prezidentem a bude mít...

Ankety

Můj nejoblíbenější Shymalanův překvapivý zvrat je z filmu...
  • Šestý smysl
  • Vyvolený
  • Znamení
  • Vesnice
  • Stalo se
  • The Visit
  • Rozpolcený

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: