Krokodýl Dundee: Falešný film odhalil trailer a jsou v něm snad všichni, i Wolverine a Harley Quinn!

Krokodýl Dundee: Falešný film odhalil trailer a jsou v něm snad všichni, i Wolverine a Harley Quinn! 2 obrázky v galerii
Margot Robbie zveřejnila na svém Instagramu fotku s Paulem Hogenem (Krokodýl Dundee)
Fakt, že žádný nový film s Krokodýlem Dundeem neexistuje (ve skutečnosti jde o virální kampaň, která má podpořit turismus v Austrálii), už sice vyplul na povrch, to ale neznamená, že zábavné materiály na fiktivní podívanou skončily.

Naopak, to nejlepší teprve přišlo - plnohodnotný trailer! A protože je Krokodýl Dundee opravdová legenda (v Austrálii dvojnásobná), nechala se k účasti ve fiktivním filmu ukecat snad každá významnější hvězda, která to v posledních letech dotáhla "od klokanů" až do Hollywoodu. Však se podívejte sami:

Takže "hrají" Danny McBride, Chris Hemsworth, Liam Hemsworth, Hugh Jackman, Margot Robbie, Ruby Rose, Russell Crowe, Isla Fisher, Luke Bracey a Jessica Mauboy. Paradoxně stále absentuje Paul Hogan (Dundee), s nímž nahodila na svůj Instagram fotku Robbie. Vzhledem k tomu, že by se propagační spoty s Dundeem, jejichž smyslem je nakopnout zájem o turismus v Austrálii, měly pouštět na Super Bowlu, spekuluje se, že se Dundee objeví až ten večer (ať už fyzicky nebo v nějakém dalším klipu).

Když člověk vidí, kolik energie a humoru z upoutávky vyzařuje, je jednomu až líto, že jde o "pouhou" reklamu. Je nicméně otázkou, jestli u toho zůstane. Vize nového filmu s Krokodýlem Dundeem vyvolala mezi fanoušky tak silnou odezvu, že se jím dost možná začnou filmová studia skutečně zabývat.

Níže najdete ještě scénku, v níž se Dundee Junior pokouší po vzoru svého otce ovládat divou zvěř silou myslí. A podle očekávání mu to moc nejde.

Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články