Ant-Man a Wasp: Nejmenší z největších supehrdinů Marvelu v novém traileru!

Ant-Man a Wasp: Nejmenší z největších supehrdinů Marvelu v novém traileru! 3 obrázky v galerii
Ant-Man a Wasp | Foto: Marvel Studios
Z nového superhrdiny studia Marvel, nenápadného Ant-Mana (2015), se stal před třemi roky solidní komiksový přírůstek, který oplýval humorem, ikonickým hercem (Michael Douglas) v roli mentora a Paulem Ruddem v roli supermravence.

Již pátého července se k němu přidá i mini-parťačka v podání Evangeliny Lilly Marvel uveřejnil novou upoutávku k očekávanému pokračování. Znovu se bude hojně zmenšovat i zvětšovat a samozřejmě hodně hláškovat.

Ant-Man a Wasp: Trailer

Oficiální popis děje: Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti.

Kromě sympaťáka Paula Rudda se vrací Michael Douglas i Evangeline Lilly, tentokrát v podobě hrdinky Wasp. Mezi nově příchozí připadá Laurence Fishburne, zřejmě jako hrdina Goliath, Michelle Pfeiffer jako původní Wasp a Walton Goggins a Hannah Jonh-Kamen jako úhlavní antagonisté.

I tentokrát režíruje Peyton Reed, který má kromě Ant-Mana na kontě například komedii Yes Man (2008). Na scénáři se podílelo hned osm lidí, mezi něž patří například komiksový guru Stan Lee, ale též samotný představitel Ant-Mana Paul Rudd. Uvidíme, jestli Ant-Man a Wasp naváže na úspěch prvního filmu. Ten nejenže utržil celosvětově 519 milionů dolarů, ale měl též solidní ohlasy od recenzentů. Dvojka má tedy na co navazovat.

Ant-Man a Wasp | Foto: Marvel Studios
Ant-Man a Wasp | Foto: Marvel Studios
Ankety
Jste fanoušky JCVD?
Ano
Ne
Dříve ano, dnes už ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist