Napálili nás. Nový Krokodýl Dundee nebude, jde o reklamu na podporu turismu

Napálili nás. Nový Krokodýl Dundee nebude, jde o reklamu na podporu turismu 3 obrázky v galerii
Pár dní zpátky nečekaně doputoval na internet teaser na nový díl Krokodýla Dundeeho, v němž by slavného lovce hledal v buši jeho ztracený syn Brian.

Od začátku to trochu zavánělo, protože jsme o filmu předtím vůbec neslyšeli a najednou měl za pár měsíců doputovat do kin (a Danny McBride jako Dundeeho syn působil v klipu možná až moc šíleně). Nebylo by to nicméně poprvé, co si partička komiků spíchla potají nějakou ptákovinu a vzhledem k tomu, že jsou restarty velkých značek v módě, návrat Dundeeho nebyl nereálný (a jak ukázala ohromná odezva na internetu, diváci by o něj stáli).

První spot:

Větší pochybnost vyvolala druhá upoutávka, v níž se objevil Chris Hermsworth. Podezřelé to bylo hlavně proto, že film měl režírovat jistý Steve Rogers, což je občanské jméno Captaina Americy. A jak víte, Chris je Thor.

Druhý spot:

Nakonec se stalo to, co někteří prorokovali. Žádný Krokodýl Dundee 4 nevzniká. Jde o promo spoty, podle The Brisbane Times vznikly na podporu turismu v Austrálii a budou se příští měsíc vysílat během NFL Super Bowlu.

Pokud vás tedy vidina návratu legendárního Krokodýla Dundeeho nadchla, je nám líto, nic z toho nebude. Minimálně ne v tuhle chvíli. Osobně bych se ale vsadil, že filmová studia nenechají tu velkou odezvu, jakých se spoty dočkaly, bez povšimnutí a bezpochyby nějaký producent brzy dojde k myšlence, že by možná přeci jen nebylo na škodu nového Dundeeho natočit. Uvidíme.

Ostatně, když zabrousíme do historie samotné série, podobným způsobem se kdysi prosadil ve Státech první film. Paul Hogan tušil, že to bude chtít před premiérou pořádné promo a než přišel Krokodýl Dundee do kin, promítala se v USA série reklamních klipů, v nichž Hogan představoval krásy Austrálie.

Krokodýl Dundee 2
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články