Hledali se, až se našli: Filmový Borat Sacha Baron Cohen a čeští exhibicionisté

Hledali se, až se našli: Filmový Borat Sacha Baron Cohen a čeští exhibicionisté 5 obrázků v galerii
Borat / Sacha Baron Cohen
Koncem listopadu 2017 jsme vás informovali o akci Čechů, recesistů, kteří se vypravili do Kazachstánu a oblečeni pouze do plavek mankin, jaké nosil filmový Borat v podání Sachy Barona Cohena, slízli pokutu za veřejné pohoršování.
foto: facebookový účet Markuse Kruga

Sacha Baron Cohen se se "svými" Čechy dle dohody skutečně setkal. Došlo k tomu dle informací webu REVUE.iDnes 12. ledna před kazašskou ambasádou v Londýně (viz foto výše), zaplatil za ně pokutu a vyrazil na pivo.

Fotka na sociálních sítích pochází od Markuse Kruga, který je spolupracovníkem mystifikátora Kazmy na jeho populární show, která si získala miliony diváků a napálila nejednu organizaci (například pořadatele Českých lvů falešným Jimem Carreym).

Jak ukazuje další fotka ze sociálních sítí, skupina, za níž slavný herec a komik Cohen pokutu zaplatil, se rozhodla peníze věnovat na dobročinné účely. A část obnosu vrátí zpátky do Kazachstánu. Skupinka recesistů se rozhodla koupit přes Člověka v tísni kozu, kterou hodlá vyslat pěšky do kazašské Astany, kde došlo k jejich "promenádě v plavkách". Další část peněz od představitele filmového Borata (2006) poputuje na kliniku dětské chirurgie do pražského Motola.

Koho zajímá historie mikrokauzy o Češích v Kazachstánu, najde listopadový článek na tomto odkazu.

Ankety
Ocenili byste čtvrtý díl Návratu do budoucnosti?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist