Sólovka Black Widow konečně v přípravě. Kdo ji natočí?

Sólovka Black Widow konečně v přípravě. Kdo ji natočí? 3 obrázky v galerii
Black Widow | Foto: Marvel Studios
Ve filmové divizi DC Comics to možná nevzali za správný konec, v jedné věci ale vypálili konkurenčnímu Marvelu rybník - natočili jako první ženskou sólovku. A co víc, Wonder Woman se opravdu povedla a v rámci amerických tržeb (412 milionů dolarů) jde o šestý nejúspěšnější komiksový film všech dob.
Disney stahuje nové Ledové království pro nenávistné reakce z kin Disney stahuje nové Ledové království pro nenávistné reakce z kin

Jak nejspíš víte, pixarovky v kinech obvykle doprovází nějaký ten...

O její sólovku si fanoušci říkají léta. Nyní se konečně začalo něco dít. Studio napřed najalo Jac Schaeffer, aby napsala pro film scénář. Vítáme, že v Marvelu přiklepli projekt ženě. Trošku nás ale trápí, že je Schaeffer podepsaná pod nechvalně proslulým kraťasem Ledové království: Vánoce s Olafem, který loni vyvolal svou kvalitou u diváků tak otřesné reakce, že ho museli kinaři stáhnout z kin.

Ale ať Schaeffer jen nekřivdíme. Její připravovaný snímek The Shower byl na pravidelně zveřejňovaném seznamu nejlepších nerealizovaných scénářů. A její angažování schválila sama Scarlett Johansson. Studio již nějakou dobu hledá i režiséra a ze 49 možných kandidátů nakonec vzešly tři režisérky (producenti logicky chtějí látku svěřit ženě), které se o projekt porvou: Cate Shortland (Berlínský syndrom), Margaret Betts (Novitiate) a Amma Asante (A United Kingdom).

Nebylo upřesněno, kdy by se Black Widow mohla podívat do kin. Pokud se ale podíváme na našlapaný line-up Marvelu, dříve jak v roce 2020 to nebude.

Johansson si zatím postavu zahrála v Iron Manovi 2, všech dílech Avengers a ve dvojce a trojce Captaina Americy. Ukáže se i v Avengers 4. Pokud poté dojde na zmíněnou sólovku, bude to její osmé účinkování v roli Black Widow.

Scarlett Johansson | Foto: Marvel Studios
Scarlett Johansson | Foto: Marvel Studios
Ankety
Zajímáte se o anticeny Zlatá malina?
Ano, pravidelně mě zajímají výsledky.
Ano, ale vyloženě je nevyhledávám.
Spíše ano, pokud je příležitost si o nich přečíst.
Spíše ne, čtu o nich výjimečně.
Ne, není to nic, co by mě zajímalo.
Ne, s udělováním anticen principiálně nesouhlasím.
Nevím, je mi to jedno.
Nejnovější články:
Načíst další články