6.1.2018, 17:30

Kill Bill Vol. 3? Přání, které se stále více stává spíše zbožným, než reálným

Kill Bill Vol. 3? Přání, které se stále více stává spíše zbožným, než reálným
Kill Bill / Uma Thurman

Už mnoho let se mezi fanoušky šíří dohady, zda vůbec někdy vznikne třetí část jednoho z nejoblíbenějších snímků Quentina Tarantina. Tarantino tuto myšlenku nikdy nevyloučil, ovšem aby se do ní doopravdy opřel, to už je jiná písnička. Tak jak to s trojkou Kill Bill momentálně vypadá?

Quentin Tarantino opravdu pracuje na novém Star Treku! Quentin Tarantino opravdu pracuje na novém Star Treku!

Kdybychom sestavovali na Kinoboxu seznam nejméně pravděpodobných zpráv...

Tarantino se několikrát vyjádřil, že o natočení třetí části uvažoval, ovšem pokaždé nakonec dal přednost jinému projektu. Na druhou stranu nikdy ale Kill Bill 3 nesmetl ze stolu. Nyní se však zdá, že se třetího aktu o pomstychtivé Nevěstě opravdu už nedočkáme. Tarantino několikrát uvedl, že se chystá natočit už pouze dva filmy, přičemž jeden z nich bude snímek týkající se notoricky známého vraha Charlese Mansona. Navíc byl Tarantino v nedávné době reálně spojovaný s natáčením dalšího dílu série Star Trek, jejíž je velkým fandou a má už i vymyšlený námět. Pokud by k tomu došlo, Star Trek by byl jeho desátým filmem. A pokud dostojí svému slovu, pak i posledním.    

Nicméně - o čem by vůbec Kill Bill vol. 3 mohl být? Za prvé by asi potřeboval jiný název, protože po událostech druhého dílu víme, že Bill už dohrál. Příběh by se točil kolem mladé Nikki, dcery Vernity Green, kterou Beatrix na začátku jedničky zabila přímo před jejíma očima. Nikki by se zapřísáhla pomstít Beatrix za vraždu své matky a podstoupila by trénink od bezruké Sofie Fatale, pravé ruky O´Ren Ishii, a slepé Elle Driver, jediné přeživší z Beatrixina kill listu. Svou roli by v příběhu hrála i BB, dcera Nevěsty.

Fanoušky vytvořený trailer na Kill Bill vol. 3:

Ale mohlo by jít také o jakýsi spin-off, kde bychom nahlédli pod pokličku Billova klanu a přiblížili si některou z jeho akcí probíhající v době, kdy se Nevěsta chystá na vdavky.

Pokud bude Tarantinovo desátým filmem opravdu Star Trek, fanoušci budou muset dát svému dlouholetému přání definitivně sbohem. Ovšem podobných prohlášení už Hollywood zažil tolik, že jeho slova o posledním filmu zatím nikdo nebere příliš vážně. Tak uvidíme.

-
-
Související filmy: Kill Bill, Kill Bill 2
Související osoby: Quentin Tarantino

Související články:

Quentin Tarantino opravdu pracuje na novém Star Treku!

Kdybychom sestavovali na Kinoboxu seznam nejméně pravděpodobných zpráv, tahle by byla jednoznačně na vrcholu. A přesto se stalo. Quentin Tarantino je...

Fanoušci v anketě rozhodli, jaké jsou nejoblíbenější filmové postavy historie

V našich končinách už příliš stánkových časopisů, které by se věnovaly filmu a ještě měly masově úspěch, nenajdeme. V Británii stále táhne Total Film (má...

Recenze: Osm hrozných aneb Jaká je novinka Quentina Tarantina?

Někdy po Občanské válce, někde u Wyomingu se uprostřed vánice ve studené chatě sejde několik lidí - mimo jiné Kurt Russell, Samuel L. Jackson, Michael...

OBRAZEM: Spaghetti, western a video. Ennio Morricone natáčel v Praze. Přijel i Tarantino.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že slavný Ennio Morricone složí původní hudbu k připravovanému filmu Quentina Tarantina The Hateful Eight (2015) a...

Quentin Tarantino je černoch a má sedm povedených dítek. Představme si je.

Tarantino je černoch. To by snad mohlo stačit... Nebo ani tohle prohlášení by mu nezaručilo klid od rýpavých novinářů a pohoršených maminek?

Ankety

Na které pokračování se Stallonem se nejvíc těšíte?
 • Creed 2
 • Rocky 5
 • Plán útěku 2
 • Expendables: Postradatelní 4
více k tématu:
Stallone otočil a Rambo 5 nakonec bude! Máme první plakát místo slibů
Který film by vás svým trailerem nejvíc nalákal do kina v dubnu 1993?
 • Julie a její milenci
 • Hračky
 • Mistr Kickboxu
 • Poslední Mohykán
 • Lotři
 • Hrdina proti své vůli
 • Ve stínu gangu
 • Konkurenti
 • Noc na zemi
 • Zelená karta
více k tématu:
Retro: Na co jsme mohli vyrazit do českých kin v dubnu před 25 lety?

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: