Neill Blomkamp sdílel několik dalších artworků ke zrušenému Vetřelci 5

Neill Blomkamp sdílel několik dalších artworků ke zrušenému Vetřelci 5 15 obrázků v galerii
Artwork ze zrušeného Vetřelce 5
Pár let zpátky sdílel Neill Blomkamp (District 9, Elysium) několik artworků k pátému Vetřelci, kterého chtěl jako obrovský fanoušek série (respektive prvních dvou dílů) natočit. Protože odezva fanoušků byla vysoká, studio se chytlo příležitosti.

Blomkampa na projekt oficiálně najalo a dalo mu zelenou. Milovníci původní série se rozhodně měli na co těšit - vyjma Ripleyové sliboval nadšený filmař návrat i Hickse a Newt. To je rozhodně něco, na co fanoušci hodně slyšeli.

Jenže se pak do série plně obul režisér Ridley Scott, prosadil si natáčení Covenanta a tím Vetřelce 5 odsunul "na neurčito" (což z něj ve výsledku udělalo mrtvý projekt). Platí to stále? Pravděpodobně ano. Protože ale studio Fox koupili u Disneyho, mění nejslavnější vesmírné monstrum majitele a je otázkou, jak to se sérií bude dál. Scott stále věří, že dokončí svůj nový směr, který započal Prometheem a Blomkamp se nyní připomněl a skrz Instagram vydal několik dalších artworků, které ke své nerealizované pětce vytvořil. 

Vetřelec 5
Vetřelec 5
Vetřelec 5

Je pětka stále mrtvá? V tuhle chvíli ano. Je ale určitě dobře, že to Blomkamp nevzdává a stále se k projektu hlásí. Třeba nakonec dojde k zázraku a film natočí. Jeho starší artworky (kde je Hicks i Newt) najdete v galerii článku.

Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist