Pomsta už se chystá! Trailer na novou verzi komedie Přes palubu je tady

Pomsta už se chystá! Trailer na novou verzi komedie Přes palubu je tady 3 obrázky v galerii
Anna Faris a Eugenio Derberz převzali štafetu po dvojici Goldie Hawn a Kurt Russell v nové verzi slavné romantické komedie Přes palubu. Premiéra je v plánu na jaro příštího roku a jak nám první trailer napovídá, dočkáme se toho, co už známe z originálu.

Pravda hlavní hrdinové si prohodili role, ale zápletka zůstává beze změn: svobodná matka Kate (Anna Faris) se snaží zajistit sobě i svým dcerám lepší život. Ve volném čase studuje na zdravotní sestru a rodinu živí prací pro úklidovou firmu. Přijme proto práci na luxusní jachtě milionáře Leonarda, který jí však odmítne za práci zaplatit. Když pak přepadne z palubu do moře a ztratí paměť, rozhodne se Kate pomstít. Přesvědčí Leonarda (Eugenio Derbez), že jsou manželé, mají spolu 3 dcery a donutí ho pracovat...

Trailer:

Podle vlastního scénáře režírovali Bob Fisher a Rob Greenberg. Vedle dua Faris a Derbez se v dalších rolích představí Eva Longoria, John Hannah, Swoosie Kurtz a Josh Segarra. Uvidíme, jak moc se filmařům podaří diváky nalákat. Původní snímek osobně miluji a o novou verzi moc nestojím, ale znáte to, zvědavost mi určitě nedá... Snad to bude stát za to.

Přes palubu (1987)
Přes palubu (2018)
Ankety
Na který premiérový (27. 2. 2020) film půjdete do kina?
V síti
1917
Volání divočiny
Vidíš měsíc, Danieli
Daleká cesta (restaurovaná verze)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist