Vánoční zábava: Donald Trump zachraňuje Kevina v Praze

Vánoční zábava: Donald Trump zachraňuje Kevina v Praze 8 obrázků v galerii
Kevin McCallister opět zažívá své nemalé dobrodružství, když se sám ocitne v zasněženém srdci Evropy. Dokáže se ukrýt ve stověžatém městě před silami ruského prezidenta nebo bude potřebovat pomoc od nejmocnějšího muže planety?

Na internetu baví lidi, předělává známé filmy. Tím posledním, asi pirátským dílkem, jsou vánoce s malým Kevinem, když se ztratí v Praze. Otázkou je, že ve spotu se objevuje celá řada reklam. Je to opravdu recese, nebo skrytá zaplacená reklama? Co vy na to? Pobaví vás níže uvedené vánoční video? Některé úpravy vypadají zdařile, jiné méně. Každopádně to muselo opět zabrat hodně času.

Co o sobě říká autor projektu Michal Orsava? "Dělám od reklamních spotů, výukových videí až po hudební videoklipy. Ale nejvíce se zabývám tvorbou virálních videí, která už pobavila statisíce lidí na českém internetu. Mým cílem je bavit lidi originální formou. Zároveň chci dokázat, že takto zábavně a nezapomenutelně jdou dělat videa i v komerčním sektoru. Video je v dnešní době jeden z nejsilnějších nástrojů propagace."

Ankety
Navštívili jste již někdy Animefest?
Ano.
Ne.
O existenci Animefestu jsem do této doby neměl/a tušení.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist