17.12.2017, 12:00

Vrátí se Vlčí smečka v Pařbě na čtvrtou?

Když v roce 2009 vyšla Pařba ve Vegas, šlo o senzaci. Film zbořil celosvětové žebříčky a vydělal téměř půl miliardy. A to stál pouhých 35 milionů.

Do velké míry film vděčil úspěchu už pro svůj základ. Většina z nás má nějaké ty zkušenosti "s oknem" po alkoholu, ať už z první ruky nebo z poslechu. A někteří z nás (neukazujme prstem) díky tomu zažili hodně trapných (ale pro vyprávění vděčných) situací. Pařba ve Vegas byla ztělesněná zkušenost, vyhrocená tak akorát, aby se to "stále ještě mohlo stát" a přitom měli filmaři čím překvapit. Z filmu bylo hodně znát, že se tvůrci během natáčení královsky bavily a diváci je za to odměnili 467 miliony.

Nejlepší práce na světě? Chlap se vydává za Alana z Pařby ve Vegas a vydělává tisíc dolarů za noc! Chlap se vydává za Alana a vydělává tisíc dolarů za noc!

Tu postavu jsme si okamžitě zamilovali všichni. Alan je sice idiot a když přijde nějaký průšvih,

Masivní úspěch Pařby ve Vegas byl o to významnější, že šlo o eRko (nezapomínejme, že se studia ráda vymlouvají na zjemňování témat kvůli tomu, že eRka - tedy mládeži nepřístupno - prý tolik nevydělávají). Dvojka přišla po dvou letech. Stála sice 80 milionů, ale pořád se studiu extrémně vyplatila - celosvětové tržby byly 586 milionů. Diváci tentokrát trochu remcali, protože se vlastně jen recykloval první díl, ale parta z Vlčí smečky, neschopná prožít jednu kalbu bez následků, měla své věrné.

Trojka vyšla v roce 2013 a tady série narazila. Nešlo už o pařbu, film měl z celé trilogie nejhorší recenze a také nejméně dostal z kin: 362 milionů. A to stál stovku. Pokud ale zůstaneme u účetních knih, vydělal a filmaři si samozřejmě nechali okénko pro případnou čtyřku následující scénou:

Jak to se čtvrtou Pařbou vypadá? Nikdo se do ní nehrne. Studio projekt nepopohání, režisér trilogie Todd Phillips se věnuje jiným filmům a ani členové Vlčí smečky svůj návrat nevidí růžově. Bradley Cooper se nechal slyšet, že mu čtyřka připadá nepravděpodobná (dle něj se vše podstatné uzavřelo v Pařbě na třetí), Ed Helms zase zavtipkoval, že by napřed zavládnout mít na Blízkém východě, aby roli v Pařbě na čtvrtou přijal.

Dokonce ani majitel nejzábavnějšího jména Zach Galifianakis, jehož postava pomatence Alana proslavila, to s dalším filmem nevidí. Dokázal by si ale představit spin-off Pařby, který by se točil kolem Chowa (Ken Jeong).

Pokud jste tedy doufali v návrat Vlčí smečky, je lepší se smířit s tím, že jejich cesta skončila a v nejbližší době se dalšího okna rozhodně nedočkáme...

Pařba ve Vegas | Foto: Warner Bros. Pictures
Pařba v Bangkoku | Foto: Warner Bros. Pictures
-
-

Související články:

Neuvěříte, kolik si denně vydělá chlap, co se vydává za Alana z Pařby ve Vegas

Tu postavu jsme si okamžitě zamilovali všichni. Alan je sice idiot a když přijde nějaký průšvih, obvykle v tom má prsty, bez něj by ale pařící trilogie...

Recenze: Pařba na třetí - Vlčí smečka tentokrát neřeší kocovinu, ale únos

Poprvé se zbořili ve Vegas. Podruhé vymetli Bangkok. Nyní se obě akce vrátí jako dobře mířený bumerang a vezmou naše hrdiny na třetí, nejepičtější výlet...

Tvůrci Pařby v Bangkoku čelí žalobě… zase

Pokud byste někdy chtěli žalovat tvůrce druhé Pařby, budete se muset postavit do fronty. Snímek totiž čelí v pořadí již třetí žalobě.

Warner Bros. plánuje vymazat z Pařby v Bangkoku Stuovo tetování

Tvůrci si pěkně naběhli – dali Stuovi na obličej tetování, které nosí Mike Tyson. Což by nebyl problém – ten má s tvůrci dobré vztahy již od jedničky.

Recenze: Pařba v Bangkoku je slušné vystřízlivění

Pokračování jedné z nejlépe hodnocených komedií roku 2009 konečně přichází do kin. Naváže na dobrou pověst jedničky, nebo se utopí v moři průměru?

Ankety

Půjdete na rozšířenou verzi filmu Avengers: Endgame?
  • Ano
  • Ne
  • Ještě nevím

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: