13.12.2017, 09:30

DC potvrdilo seznam chystaných filmů. Pokračování Ligy spravedlnosti chybí

DC potvrdilo seznam chystaných filmů. Pokračování Ligy spravedlnosti chybí
Margot Robbie jako Harley Quinn, Sebevražedný oddíl (2016)

Bylo otázkou, jak to bude po propadu Ligy spravedlnosti s naplánovanými DC filmy. Samotná struktura vzniku filmů se mění, Zack Snyder (který měl původně de facto universum pod palcem) zůstává již jen jako producent, Jon Berg, který doposud divici DC Films vedl, dokonce rovnou celý projekt opouští.

Bylo proto otázkou, zdali na dříve ohlášené filmy dojde. Warner se účastní aktuálního CCXP Comic-Conu v Brazílii a studio ukázalo, co chystá.

Sestava je následující: Wonder Woman 2, Aquaman, Flashpoint, Sebevražedný oddíl 2, Shazam!Batgirl, Batman, Green Lantern Corps a Justice League Dark. Zdá se tedy, že u Warnerů stále neztrácí naději, protože ten samý výběr studio odhalilo v létě na Comic-Conu v San Diegu.

Kdo chybí, přestože by se to nabízelo, je Liga spravedlnosti 2. Stále ještě uváděná jednička sice propadla kriticky i komerčně, pořád jde ale týmovku, která má - při správném uchopení - ohromný finanční potenciál. Studio pravděpodobně vyčká, jak si povedou sólovky členů týmu (nemluvě o tom, jak veřejnost přijme nového Batmana, pokud Ben Affleck opravdu odejde).

Otázka na závěr je jasná:

Na který film ze stáje DCEU se nejvíc těšíte?

 • Wonder Woman 2
 • Aquaman
 • Flashpoint
 • Sebevražedný oddíl 2
 • Shazam!
 • Batgirl
 • Batman
 • Green Lantern Corps
 • Justice League Dark
Liga spravedlnosti
Wonder Woman
-
-

Související články:

DC vytahuje proti Marvelu těžké zbraně - první trailery na Aquamana a Shazama!

Tak je tu konečně máme. První trailery na očekávané sólovky ze stáje DC Comics, které by měly - podobně jako Wonder Woman - vyvážit váhy filmového vesmíru.

Justice League Dark: Jak mohla vypadat týmovka bojující s nadpřirozenými silami?

V DC Films již dlouho pracují na Justice League Dark, což je partička "ne úplně obvyklých hrdinů", kteří jsou využíváni pro boj s nadpřirozenými silami.

Liga spravedlnosti: Proč vypadá Supermanův digitálně odstraněný knírek tak hrůzostrašně?

Takže si to ještě jednou shrňme: Liga spravedlnosti se musela pod tlakem produkce přetáčet. V tu chvíli už byl Henry Cavill (Superman) na place Mission...

Liga spravedlnosti propadla. Pohřbí plány na budoucí komiksové filmy ze stáje DC?

"Avengers ze stáje DC" konečně dorazili do kin v plné polní a senzace se nekoná. Po výborné Wonder Women, která slibovala lepší zítřky, přineslo studio...

Recenze: Liga spravedlnosti připomíná v lepších chvílích Avengers

Ještě donedávna byla představa, že se v jednom filmu plnohodnotně setkají Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, Flash a Cyborg (nebo aspoň polovina z...

Recenze: Wonder Woman - zachrání pověst DCEU ženská hrdinka?

Studio Warner Bros. to nevzdává a nadále se snaží budovat DCEU (DC Extended Universe) neboli svůj filmový komiksový vesmír s hrdiny DC Comics.

Fanoušci DC universe právě vytvořili tu úplně nejpitomější petici vůbec

Zapálení filmoví fanoušci jsou obdivuhodná sorta nadšenců. Natolik své favority milují, že je brání všemi zbraněmi i ve chvíli, kdy ještě daný film ani...

Ankety

Je dobře, že jde epizoda s Michaelem Jacksonem do trezoru?
 • Určitě!
 • Vůbec.
 • Zatím váhám.

Nejnovější články:

Sdílet tuto stránku:

Partneři: